Hodnocení tématu:
  • 5 Hlas(ů) - 3.6 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tvorba RatLover
#1
Rainbow 
Zdravím všechny kdo se přišel podívat do mého vlákna   Twilightblush

Ještě než vás seznámím s mou tvorbou (kterou tvoří většinou kresby, malby a málokdy animace), chtěla bych vás seznámit také se mnou!
Možná si říkáte, jaktože jste o mne ještě nikdy neslyšeli, když už jsem tu od roku 2014?
Mno, musím se přiznat, že jsem brony fandom před pár lety opustila a můj účet zde byl mrtvý. Po letošní Czequestrii se tohle změnilo a nyní jsem tu zpět mezi vámi, tak snad můj návrat oceníte  Twilightblush
RatLover je stará přezdívka, nyní se všude možně na internetu registruji pod jménem Ratlovera, ale říkejte si mi jak chcete. Ratlo, Ratlí, Ratlíku...  Rainbowlaugh
Kreslení se věnuji od doby, kdy jsem ve školce poprvé vzala pastelku do ruky, takže dobrých 10-11 let to bude.
Věnuji se digitální i tradiční tvorbě, ikdyž teď se přikláním víc k té digitální  Twilightsmile

Má (digitální) díla vypadají asi nějak takto:
[Obrázek: UPuJW_C4RE6eimo-Qjm3gA.png]

[Obrázek: mWwjfp5fQu2vKDTB7sur1w.png]

[Obrázek: IQlzKxmfSleuhT4GMIPfrA.png]

a jak můžete vidět, stále nemůžu najít svůj vlastní stabilní styl, ze kterého by si lidi říkali ''Jo! Tohle určitě kreslila Ratla''
doufám, že se k němu jednou dopracuji, nerada bych, aby každý druhý obrázek, který někam postnu vypadal jako od jiného člověka  Twilightoops

Jinak konstruktivní kritika je u mne velmi vítána, každá pomoc se hodí, protože upřímně: jednou bych se chtěla uměním živit  Twilightblush
GABBA Pinkiecrazy
Odpovědět
#2
Aaaaaaaaa to je nádherné! :3 Moc se mi líbí tvá ikonka, hlavně ty zářivé barvy...
((Le připisuji si tě do pomyslného seznamu oblíbených českých artistů))
Odpovědět
#3
Profilovka mám od Ratla. Can't brag more about it >:3333
Odpovědět
#4
Hungzy: Oh you!
Ratlí: Díky za tohle!
(le me like in my natural habitat)  Twilightsmile
Czequestria 2021 stream in works. Další srazy a přednášky jsou v mém webu a YT channelu.
Archiv: Komixový index
TeamSpeak 3 Server fangfactory.net
Web|Twitter|Steam
Odpovědět
#5
Já naopak musím říct, že máš svůj styl už hodně vypracovaný. Twilightsmile Vážně, přijde mi to už poměrně dost profesionální. Moc hezké práce!  Twilightsmile Obzvlášť ta profilovka.
Odpovědět
#6
Aaaa to je super x3
Odpovědět
#7
Jita32: Ahh, děkuji ti moc!! Miluju pastelové barvy a často se je snažím zakomponovat  Pinkiehappy Cítím se požehnána  Rainbowkiss
HungZ: To máš za nejlepší knedlíky  Rainbowwild
Fang: Není vůbec zač! Zasloužil sis to :3
Drawirm: Měla jsem na mysli třeba to, že nevím, jestli preferuji cel shading nebo blury shading, pokaždé kreslím jinak oči a jiné detaily, takový věci  Twilightsmile  zkrátka hodně experimentuji. Ale jestli považuješ ten styl (ikonka) dokonce za profesionální, budu se ho držet, tohle mi bylo řečeno poprvé, děkuji Ti mnohokrát  Heart
Burpy: Díky moc!  Twilightblush
GABBA Pinkiecrazy
Odpovědět
#8
Ano ikona vypadá opravdu dobře, tam všechno hezky sedí.
Uvidíme kam se vyvineš dál...
Máš i jinou web platformu kde zdílíš ?
.
Odpovědět
#9
Ahoj Ratli,

tak to je paráda! Hlavně ten první obrázek je dost slušný nadprůměr. Moc se mi líbí, jak kontrastuješ světlé a tmavé barvy (trošičku mi to připomíná jednoho z mých oblíbených tvůrců Jowybeana). Anatomii máš, zdá se, celkem v malíku (i když vidět od tebe poně v nějakých zajímavějších pózách by se mi líbilo ještě víc Pinkiesmile ), a ty kukuče máš hrozně roztomilé.

Budu moc rád, když se ke kreslení poníků vrátíš a uvidíme toho od tebe víc. Ajsmug

PS. Zběžně jsem si prolétl i tvůj DA a je tam vidět velmi pěkný vývoj k vytříbenějšímu stylu.
Nikdy jsem neměl křídla, to hudba mě nutí létat...

Moje kanalizace na youtube.
Odpovědět
#10
Baterka Díky moc! No já doufám, že se budu vyvíjet a zlepšovat dál, koneckonců tomu věnuji víc než půlku svého života  Pinkiesmile
Jinak kromě DA mám taky FA, Twitter, YouTube (speedpainty) ,Tumblr... je toho moc  Twilightblush

Aelipse S-slušný nadprůměr?? Tak tohle mě zahřálo srdce, to si snad ani nezasloužím   Pinkiegasp
Viděla jsem ten obrázek od Jowybeana a... instant watch  Rainbowlaugh děkuji za další dávku inspirace!

Jinak, v úvodním příspěvku jsem neukázala žádné tradiční dílo, zacož se omlouvám, takže zde máte WiP Fluttershy:
[Obrázek: KsR0gtf.jpg]
A konečně to není jenom hlava  Rainbowlaugh jinak jsem použila jen tužky a samozřejmě gumu
GABBA Pinkiecrazy
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)