Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Aelipseho hudební výplody
#51
Je mi velkým potěšením se s vámi podělit o svou další skladbu. Tentokrát jsem se rozhodl zopakovat jeden starší nápad, pojmout skladbu jako trialog postav CMC a reprezentovat každou z nich jedním hudebním nástrojem. Takže flétna propůjčuje svůj hlas Sweetie Belle, klarinet Scootaloo a hoboj Apple Bloom.

Na této skladbě jsem pracoval průběžně skoro celé léto, a věřím, že se prozářené slunečné dny tak trochu odrazily i do hudby. Twilightsmile Práci na tomto kousku jsem si neskutečně užíval a už teď se těším, až se pustím do dalšího projektu. Tak snad zase za pár měsíců! Rainbowlaugh

19) Morning at the Lake:

Nikdy jsem neměl křídla, to hudba mě nutí létat...

Moje kanalizace na youtube.
Odpovědět
#52
páni, já nemám slov, je to strašně uklidňující, moc povedená práce, fakt klobouk dolů
Odpovědět
#53
Děkuju za reakci. Twilightsmile

A poděkování patří i talentované Holivi za její skvělé, pestrobarevné a prozářené malby, které mi byly nemalou inspirací.
Nikdy jsem neměl křídla, to hudba mě nutí létat...

Moje kanalizace na youtube.
Odpovědět
#54
Přepracovaná a snad trochu vylepšená verze jedné mojí předchozí skladby.

16+) Luna's Rebirth (Reworked)

Nikdy jsem neměl křídla, to hudba mě nutí létat...

Moje kanalizace na youtube.
Odpovědět
#55
Music 
Krásně procítěné. Twilightsmile   Zní to opravdu profesionálně, po stránce zpracování, i po kreativní stránce. Sice moc klidnou hudbu neposlouchám, ale dokážu ji ocenit, pokud je dobrá, a tadle fakt dobrá je!  Twilightblush Jen tak dál!
VINYL SCRATCH

Psáno "Ambey", ale vyslovuje se to "Embí".   Ajsmug  
Odpovědět
#56
Díky! Twilightsmile
Nikdy jsem neměl křídla, to hudba mě nutí létat...

Moje kanalizace na youtube.
Odpovědět
#57
Upřímně jsem v šoku, že jsem ti sem ještě nic nenapsala, přestože tvou hudbu už nějaký pátek poslouchám. Asi se jí vždy nechám moc unést. Twilightblush
Nechce se mi zabíhát moc do odborna, zvláště protože tomu po této stránce extra nerozumím. Pinkiehappy Ale tvojí hudbu velice ráda poslouchám v klidnějších chvílích. Vypráví příběh a zároveň se snaží posluchače přímo přimět se do něho vcítit. Nádhera.  Twilightsmile
This silly farmfilly fan Ajsmug

If wisdom is what you seek, I shall do my best to fake it.

Nickname - čte se to [růší], děkuji  Rainbowlaugh
Odpovědět
#58
Díky Ruushii. Nevím jak je to u jiných tvůrců, ale pro mě je upřímně míněný kompliment tím nejkrásnějším dárkem. Twilightsmile
Nikdy jsem neměl křídla, to hudba mě nutí létat...

Moje kanalizace na youtube.
Odpovědět
#59
Po delší době jsem se přehraboval ve svých starších pokusech o tvorbu a napadlo mě se s vámi podělit o pár skečů z jednoho již opuštěného projektu. Pohrával jsem si s jednoduchým motivem, který mě tehdy napadl, a zkoušel ho postupně transformovat do různých podob a nálad - od dramatické přes zádumčivou až po veselou. (Volume up Ajsmug )







A jako bonus přikládám jednu krátkou hrátku, která vzešla z jednoduché akordové progrese na akustické kytaře.

Nikdy jsem neměl křídla, to hudba mě nutí létat...

Moje kanalizace na youtube.
Odpovědět
#60
Hele mas tak uzasnou hudbu, ze nechapu, ze to jeste neni v nejaky Indie gamesce! (ci klidne ted v tom projektu Starved for Light co maj Polaci)

Nepremyslel jsi nekdy o prednasce na FFko/PGF a tak ohledne muziky a jeji kompozice?
Twilightsmile  READ &  RAVE ! djpon3
Fancy some DA?
Attending in 2018: Friendship Fest, Japan, Festival Fantazie, 7. Zimní Karaoke party
Wielder of the BassCanon Mk.VIII !

CZ/SK bronies z.s.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)