Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sborník 2017
Kvůli kroužku komiksů nemám vůbec čas na psaní. Snad se k tomu dohrabu co nejdříve!
Odpovědět
Poslední dubnový den pomalu končí, tak jsme s Marmousetem vypnuli hrudě, zakousli se a doháníme sborníkové úkoly, abychom dnes měli odevzdáno Twilightblush  Moje obrázky odeslány, s nimi i odpovědi na otázky pro ilustrátory a Marmouset prý už má taktéž hotovo Pinkiehappy  Oh, jak vzorní jsme my studentíci, Princezno Celestie! Byl by pro mě růžek a pro mého chotě celý princeznovský set? Pinkiecrazy Rainbowlaugh
- Nevytvářej si domněnky - Nezraňuj slovem - Buď sám sebou - Uč se milovat život i sebe sama -
Reklamááá!  
Moje písmotvorba zdeEresielin svět 
A malůvkotvorba tu: Eresielina čmrkárna
Odpovědět
Růžků máš plné logo Rainbowlaugh a plný princeznovský set je tam taky Pinkiehappy
“Where must we go… We who wander this Wasteland in search of our better selves?“ The First History Man
"Přátelství může trvat jen mezi dobrými lidmi." Cicero
Vir Ilustris

Odpovědět
Děkuji vám za příkladnou aktivitu, aspoň tedy některým.
Přiznávám, že poslední dobou plno jiných věcí odpoutává náš zrak od sborníku. Věřím že mluvím i za ostatní členy týmu. A proto jsme provedli před pár dny interní diskuzy na které jsme se usnesly takto.

Tento rok nemáme kam pospíchat. Czeqestrie letos nebude a celkově mnozí z nás mají více práce než kdy dřív. Nemluvě o jiných povinnostech.
Také jsme si všimli, že mnozí z našich kreslýřů nebo literátů momentálně sami nemají dost času na to splnit všechny naše požadavky a tak jsem se rozhodly prodloužit termín na odevzdání jak obrázků, tak všeho ostatního.

Uzávěrka se tímto posouvá na 30.6

Děkuji za pochopení a doufám, že to pomůže hlavně vám, kteří máme různě zkouškové, bakalářky a maturity!
Let it Go...Try everything.
How Far I'll Go, on top of the world?
Towards of sun immortals.
When Can I See You Again?
Top of the world.
Telling the world. To the sky!
Just a Dream. Brothers under the Sun
Odpovědět
[Obrázek: my_deadline_has_changed_by_secreterces-dcacz24.jpg]
Moje úleva je téměř hmatatelná, díky moc Twilightsmile
Laughter is not the opposite of sadness.
Happiness is the opposite of sadness, all right?
Laughter is a reaction. It’s free to exist in both.
– Daniel Sloss

Snaží–li se ti zakrýt oči, pečlivě se rozhlédni a pamatuj si obraz světa.
Pokoušejí–li se ti zakrýt uši, pozorně naslouchej a nos v sobě píseň života.
Chtějí–li ti zakrýt ústa, prozrazuj svá tajemství, dokud ti stačí dech.
Odpovědět
Oh díky moc! Je toho tolik :')

Odesláno z mého GT-I8190 pomocí Tapatalk
Odpovědět
nejlepší zpráva dne! díkybohu mohu v klidu předělat ty rychlo-fujfuj..*okamžitě je hodí do koše a dělá jakože nic nebylo*
Odpovědět
update z mojí strany; portréty spisovatele i ilustrátora hotovy, dvoustránka hotová, dvě ilustrace ze tří také hotové Pinkiesmile na tu poslední bych potřebovala ještě tak dva až tři dny, všechno dohromady pošlu do konce příštího týdne. děkuji moc za trpělivost a omlouvám se, že mi ani ten měsíc navíc nestačil, mám hodně zakázek a art tradů Ajsleepy
GABBA Pinkiecrazy
Odpovědět
Rád bych poděkoval všem, kteří plní naše deadline.
Je však plno věcí, které nám stále chybí, či nejsou dodělané. Jako tým na ních pracujeme a snažíme se získat, bohužel jsme jen lidé a mnozí z nás mají i své problémy, které nás zdržují o to víc. Na sborníku tedy pracujeme, ale jen tak nebude kvůli určitým osobním důvodům, které bohužel rozebírat nemohu.
Sborník by měl být k dispozici ještě tento rok, ale dříve jak na podzim to nebude. Děkuji za vaši trpělivost a přejte nám, aby práce odsípala Pinkiesmile
Let it Go...Try everything.
How Far I'll Go, on top of the world?
Towards of sun immortals.
When Can I See You Again?
Top of the world.
Telling the world. To the sky!
Just a Dream. Brothers under the Sun
Odpovědět
Lomikare Lomikare, do roka a do dne, zvu tě na boží soud.

Protože už mě to opravdu ale opravdu nebaví, rozhodl jsem se, že svou povídku už ve Sborníku (jestli se někdy vůbec dočkáme) vidět nechci. Zároveň už si s týmem sborníku i s jeho dílem nepřeji mít nic společného.

Omlouvám se, že jsem to na vás takto vybalil kolem vánoc (schválně jsem počkal po půlnoci). Neměl jsem to srdce. Ale teď už ho mám.

Můžete si najít jiného literáta (a nejspíš i kreslíře). Je jich tu na foru dost.
“Where must we go… We who wander this Wasteland in search of our better selves?“ The First History Man
"Přátelství může trvat jen mezi dobrými lidmi." Cicero
Vir Ilustris

Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)