Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Festival fantazie 2018 (Hype!)
#71
Uz boardujeme letadlo a Celestie hazou po kusech do nakladniho prostoru letadla :p
Twilightsmile  READ &  RAVE ! djpon3
Fancy some DA?
Attending in 2018: Friendship Fest, Japan, Festival Fantazie, 7. Zimní Karaoke party
Wielder of the BassCanon Mk.VIII !

CZ/SK bronies z.s.
Odpovědět
#72
Nenesu toho tolik, abych se už teď balil, ale zato jsem včera opravoval kiks epických rozměrů v připravované přednášce. Twilightblush
Mám z té své úterní takové zlé tušení. Snad to pondělní vyrovná.
Quint the Wanderer, professional amateur, at your service.
Ničit mi tam fény!

Odpovědět
#73
Přijeli jsme na festival a nemůžeme najít žádné bronies, jste už dneska na festivalu? Případně spíte někdo taky v 62ce?

Odpovědět
#74
Hledej šmudlo, hledej Twilightsmile
Překlady, povídky to je moje ^^
http://www.youtube.com/user/Pipa9437
http://pipa9943.deviantart.com/
začal podporovat Český dabing -> great to be different Twilightsmile
píšu se s malým p
"One small thing, can make a really big difference." - SkyStar
"Fire alone can save our Clan."
Odpovědět
#75
https://bronies.cz/Vlakno-Heart-of-Eques...#pid609277
Twilightsmile  READ &  RAVE ! djpon3
Fancy some DA?
Attending in 2018: Friendship Fest, Japan, Festival Fantazie, 7. Zimní Karaoke party
Wielder of the BassCanon Mk.VIII !

CZ/SK bronies z.s.
Odpovědět
#76
Bronies jsou tu desítky - stačí koukat po tričkách Pinkiesmile
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět
#77
Reaguješ na poněkud starší příspěvek, ale zrovna před hodinou jsem měl ten samý problém. Vy jste už zmizeli zařizovat Melgarhovu afterparty?
Odpovědět
#78
ee jsme na ff cosllay
Twilightsmile  READ &  RAVE ! djpon3
Fancy some DA?
Attending in 2018: Friendship Fest, Japan, Festival Fantazie, 7. Zimní Karaoke party
Wielder of the BassCanon Mk.VIII !

CZ/SK bronies z.s.
Odpovědět
#79
(04.07.2018, 19:17)theorangebird Napsal(a): Reaguješ na poněkud starší příspěvek, ale zrovna před hodinou jsem měl ten samý problém. Vy jste už zmizeli zařizovat Melgarhovu afterparty?

Předpokládám, že každý se špetkou rozumu pochopí, na co reaguju Ajsmug přečte si to dříve, či později.

Většinu bronies na FF poznáte, protože na sobě mají něco související s MLP. Nebo stačilo zajít na MLP linii a navázat kontakt - cony jsou na navazování přátelství ideální.
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět
#80
Děkuji moc, bylo to s váma všema úžasný Flutterryay
Cuteness, ponies, kittens, animals, plushies, friendship, hugs, positivity, happiness and unexpected amounts of alcohol Flutterryay
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)