Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 2.5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
JamiMartin obrázky
#21
Dneska jsem konečně byl vyzvedout v ateliéru moji 1. olejomalbu. Přesně podle předlohy jsem nemaloval. Akorát mě mrzí, že se my křídla moc nepovedly. Klidně můžete komentovat. Každá rada je vynikající. 
Kdybych tak měl více času se tomu věnovat. Maluju akorát každou středu 3 hodiny, kdy mám volno. 

[Obrázek: TwillightSparklezMLPFiM.jpg?ver=0]
Odpovědět
#22
Wow  Pinkiegasp 
Tak to je jakože pecka, fakt zírám. Když jsem se podívala na tu tvou první spatlaninu“  a teď tohle.. Fakt mi spadla huba.  
Chodíš na nějaké kurzy, nebo ses na tuhle úroveň dostal sám?



Odpovědět
#23
Měl bych nějaké výtky co se proporcí týče, ale zpracování je úžasné  Pinkiegasp
Gun Pony 
But where are you, I need you here, Though things won't be the same I fear, You'll see what's left of me, It's not enough to give it all

Odpovědět
#24
Super!
Cuteness, ponies, kittens, animals, plushies, friendship, hugs, positivity, happiness and unexpected amounts of alcohol Flutterryay
Odpovědět
#25
Pěkné.
Odpovědět
#26
Vynikající, olejem bych tohle nikdy nenamaloval. Pinkiesmile Křídla jsou velmi těžká, z toho si nic nedělej, navíc vypadají docela stylově.

"Don't cry because it's over, smile because it happened."
"Kdo tě jednou v srdci měl, ten nezapomene, i kdyby chtěl..."
Odpovědět
#27
(09.05.2019, 21:17)GlitteringDew Napsal(a): Wow  Pinkiegasp 
Tak to je jakože pecka, fakt zírám. Když jsem se podívala na tu tvou první spatlaninu“  a teď tohle.. Fakt mi spadla huba.  
Chodíš na nějaké kurzy, nebo ses na tuhle úroveň dostal sám?

Děkuju, chodím každou středu na kurzy malování.

(10.05.2019, 12:00)Eugene Napsal(a): Vynikající, olejem bych tohle nikdy nenamaloval. Pinkiesmile Křídla jsou velmi těžká, z toho si nic nedělej, navíc vypadají docela stylově.

Děkuju,

(09.05.2019, 23:12)Wrench Napsal(a): Měl bych nějaké výtky co se proporcí týče, ale zpracování je úžasné  Pinkiegasp

Děkuju, vím které máš na mysli.
Odpovědět
#28
Hlásím se po delší době. Mám prozatím jeden nový a druhý rozdělaný.
U Twillight je na menším plátně, takže líbí se mi ale mohl jsem to udělat mnohém lépe. 

[Obrázek: 2.TwilightSparkle.jpg?ver=0]

a tady posílám prozatim rozdělanou Cadence
[Obrázek: 20190626_200748.jpg?ver=0]


Zítra budu na ni pokračovat. 
Reakce vítány, jelikož od zkušenějších každá rada dobrá na každé zlepšení. Děkuji předem
Odpovědět
#29
Tak ta Twilight vypadá opravdu neskutečně nádherně. Ihned bych si ji pověsil na zeď. Co na zeď, ta by měla být vystavená v nějaké galerií, spolu s ostatními tvými obrazy. Jsi velmi talentovaný malíř. Určitě v tom pokračuj.
Odpovědět
#30
Twilight i Cadence, obě vypadají skvěle.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)