Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PMV by Mesu
#1
Video 
Jelikož a protože už nějakou dobu dělám PMV, tak jsem se rozhodla, že vám je předvedu spolu s mým komentářem proč jsem je udělala plus co se mi na nich líbí a nelíbí. Rainbowlaugh Všechny videa dělám ve Vegas Movie Studio HD Platinum 11.0

První PMV - Princess Luna - Falling inside the black
Obvykle dělám PMVčka podle textu písničky - tato od Skillet mě inspirovala k vytvoření videa, které odkazuje na pocity Luny, když byla ovládána Nightmare Moon. Na tomto PMV se mi líbí temná atmosféra, kterou jsem vytvořila za pomoci pár dobře použitých efektů - naopak se mi moc nelíbí, že jsem musela zneužít tolik fanartů - bohužel Luna se v seriálu vyskytuje minimálně, takže jsem se musela spolehnout na kreativitu bronies Pinkiesmile

Druhé PMV - Stamp on the ground PINKIE PIE STYLE!
Po poslechnutí této písničky od italobrothers mě napadalo pouze jediné - Pinkie Pie jak skáče na "Jump jump jump'" Pinkiehappy Jedna z mála věcí, které se nedalo odolat, proto jsem se hnedka pustila do PMV - Tady se musím pochválit za načasování a za použité efekty alá noty a balónky - na druhou stranu jsem to s nima v některých částech PMV přehnala a vypadá to přeplácaně Twilightoops

Třetí PMV - My little pony - anime opening - Ma-Ka-Se-Te Tonight
Původně jsem ho moc ukazovat nechtěla, ale když už něco dělám, tak sem dám všechno. Tohle by se dalo nazvat novým openingem inspirovaným openingem z anime Kore wa zombie desu ka. Hmmm co k tomu říct. Tak maximálně že se mi líbí nápad s nápisama, nelíbí se mi, že to uprostřed moc nepasuje k písničce, omluvit se to dá tím, že jsem to vážně dělala narychlo Pinkiehappy

Čtvrté PMV - Princess Celestia - God is a girl
Když už mám Lunu ,tak proč ne Celestii? Noooo..... když ono to není tak jednoduché. Prostě jsem dostala blok a dál jak do poloviny písničky jsem se nedostala - naděje na dokončení - asi kolem 20%. Hrozně moc se mi líbí nápad se světlem - Celestie v něm vypadá více majestátně.Twilightsmile Nelíbí se mi konec, kdy už jsem vážně nevěděla co s tím a tak jsem tam šoupla fanarty Ajbemused

Páté PMV - Pony Kanon
Opět mě posedl anime opening tentokráte z anime Kanon Twilightsmile V tomhle jsem poprvé zneužila zpomalení videa (předtím jsem nevěděla jak to udělat Rainbowlaugh ) a dost se mi to líbí Pinkiehappy špatnou stránkou je někdy až přílišné zesvětlení. Prostě jsem to přehnala

Šesté PMV - Gift of a friend
čerstvě vytvořené PMV a zatím asi nejlepší co jsem vytvořila. Tentokrát se mi dost provedlo prolínání, na druhou stranu mi některé záběry trošku nesedí, ale s tím se prostě nějak nedalo nic dělat Rainbowlaugh Prostě se mi líbí

Sedmé PMV - Tacata Pony!
V hlavní roli Rainbow Dash a Pinkie Pie. Zatím asi nejpropracovanější z mých PMV i když se to na první pohled nemusí zdát. Upřímně jsem na něj pyšná hlavně na speciální efekty které jsem si stáhla na pond5 - vřele doporučuji Doufám, že se líbí Twilightblush

osmé PMV - Twilight's Monster
Jedno kratší PMV uděláno za jeden den, použity pouze záběry z Lesson Zero :3 PMV je zaměřeno na temnou stránku naší Twilight v doprovodu písničky Monster od skupiny Skillet. Trochu temnější video, některé záběry nejsou tak "awesome", ale myslím, že je to jinak docela povedené XD Mno posuďte sami.

deváté PMV - My Little Butterfly Pony Mega Remix
Další z větších projektů na kterém jsem pracovala delší dobu - hlavně kvůli tomu, že mi z něj blbnul
Sony Vegas. Mega Remix písničky Butterfly od skupiny Smile.DK se mi k poníkům parádně šiknul. Doufám že vy budete stejného názoru až zhlédnete celé video Twilightblush

desáté PMV - Discord's Mambo no.5
Stále nechápu co mě sakra napadlo, ale video z toho vyšlo celkem dobré Rainbowlaugh Ale to vám řeknu, že jsem u něj měla asi na 2 měsíce zásek páč jsem nevěděla jak dál XD No video je hotové a čekám na vaší kritiku.
I just Mesu around.

Všichni jsou už mrtví, Dave!

Moje DA: MesuYoru DA
Odpovědět
#2
Sugooooooooooi~!!!!!! Raritystarry Awwwww udělala jsi mi dvojnásobnou radost!!! Falling in the Black je moje nejoblíbenější od Skilletů a potom ten Kanon opening! Úžasné!!!!!!!!! (jaká náhoda, že jsem před tím poslouchalo OST z Clannadu), co se týče videí... jsou moc fajn, ale přijde mi, že začátek je úžasný, ale postupem času, to strácí na kvalitě Fluttershysad
Chcete-li vidět více z mé tvorby, najdete ji na mém deviantARTu, FB stránce, Patreonu.
Odpovědět
#3
(13.11.2012, 22:04)MaoOokaneko Napsal(a): co se týče videí... jsou moc fajn, ale přijde mi, že začátek je úžasný, ale postupem času, to strácí na kvalitě Fluttershysad

Ano to je moje prokletí - vždy zezačátku mám tolik elánu a tolik nápadů, že na konci mi dělá někdy dost problém vymyslet něco, co by se vyrovnalo začátku videa. Fluttershyouch Ale tohle obvykle byli jednodenní projekty u kterých jsem chtěla, aby byli rychle hotovy. Na Tacata Pony! však pracuji delší čas a mělo by to být kvalitnější Pinkiesmile
I just Mesu around.

Všichni jsou už mrtví, Dave!

Moje DA: MesuYoru DA
Odpovědět
#4
Nejnovější PMV - Tacata Pony! je hotové Rainbowlaugh V prvním příspěvku úplně dole :3
I just Mesu around.

Všichni jsou už mrtví, Dave!

Moje DA: MesuYoru DA
Odpovědět
#5
Díval jsem se na to první a moc se mi líbilo. Jenom se obrázky trohu trhaj, nwm jestli je to problém u mě nebo u tebe, ale je to detail, moc povedené, pokračuj!
Odpovědět
#6
(24.11.2012, 00:15)RadlanJay Napsal(a): Díval jsem se na to první a moc se mi líbilo. Jenom se obrázky trohu trhaj, nwm jestli je to problém u mě nebo u tebe, ale je to detail, moc povedené, pokračuj!

Asi bude problém s připojením, mě obrázky jedou plynule - jinak děkuji, jsem ráda, že se moje PMV líbí Twilightblush
I just Mesu around.

Všichni jsou už mrtví, Dave!

Moje DA: MesuYoru DA
Odpovědět
#7
Proč máš ve videích vodotisk? Pryč s ním Twilightsmile
Brahmavihára – buddhistické L&T
„Maybe next time you will take a second look
and not judge the cover of the book“
– Zecora
ENTP | Ask me spike letter
Odpovědět
#8
(24.11.2012, 02:40)Xeelee Napsal(a): Proč máš ve videích vodotisk? Pryč s ním Twilightsmile

Už se mi parkrát na Youtube stalo, že mi někdo sprostě ukradl videa a vydával je za své. Proto na Youtube zveřejňuji v poslední době pouze s vodotiskem. Jinak samozřejmě mám ta videa i bez vodotisku Twilightsmile
I just Mesu around.

Všichni jsou už mrtví, Dave!

Moje DA: MesuYoru DA
Odpovědět
#9
Vítej na Internetu. Tohle lidi budou dělat i když tam budeš mít vodotisk. S tím se dá dělat jen jediný. Nahlásit krádež přes formulář. Otravování diváků vodotiskem není řešení. Ostatní maj stejný problémy, ale nikdo to takhle neřeší.
Brahmavihára – buddhistické L&T
„Maybe next time you will take a second look
and not judge the cover of the book“
– Zecora
ENTP | Ask me spike letter
Odpovědět
#10
(26.11.2012, 03:40)Xeelee Napsal(a): Vítej na Internetu. Tohle lidi budou dělat i když tam budeš mít vodotisk. S tím se dá dělat jen jediný. Nahlásit krádež přes formulář. Otravování diváků vodotiskem není řešení. Ostatní maj stejný problémy, ale nikdo to takhle neřeší.

Ale věř mi že řeší. Krom toho nejde hlásit krádež přes formulář pokud není všechno ve videu má tvorba, což vážně není. Kromě toho snažím se aby byl vodotisk co nejmenší a co na neméně nápadném místě. Někteří lidi to mají o hodně horší Facehoof A k tomu ještě si mi nikdo nestěžoval Rainbowlaugh Pokud by bylo takových negativních ohlasů více, tak to samozřejmě nedělám. Jop a kdyby jsem to nechtěla s vodiskem tak by jsem celé video musela nahrát ještě jednou, čímž by jsem ztratila zhlédnutí a "like". Tohle se mi už jednou stalo, když se mi někdo naboural na můj kanál na Youtube a všechna videa mi smazal. Takže to znamenalo všechno nahrát od začátku a všechna zhlédnutí byla navždy pryč Fluttercry Ale to odbočuji. U dalších videí už vodotisk nebude, ale tyhle videa mazat a měnit nebudu Twilightblush
I just Mesu around.

Všichni jsou už mrtví, Dave!

Moje DA: MesuYoru DA
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)