Hodnocení tématu:
  • 13 Hlas(ů) - 4.31 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Derpy FC
#61
Já to vyřídím i za 4000 € Rainbowwild (to zdrhnutí Rainbowlaugh)
Odpovědět
#62
(31.12.2012, 14:41)matulo5551 Napsal(a): Mám na vás otázku,moji milí bronies:
[Obrázek: hDF530A36]
I ll play with her, bake some muffins and eat them, then Derp all days like brother and sister Pinkiesmile I love Derpy Rainbowlaugh
Derpytongue2 Miluji mlp. Ponies are so Best!!! Derpy is the Best of the Best!!! Derpytongue2
_______________________________________________________________

DragonsCz-DeviantArt
Odpovědět
#63
I would introduce her to my other self, Sir Derp Derpington of Derpshire... Derping happily ever after.


Mimochodem, pár týdnů zpět jsem někde narazil na komiks s Derpy. Whooves ji tam nastrčeným dopisem k doručení žádal o kopýtko, nemá na to tady někdo odkaz?
Cynik, pokrytec, ignorant, flegmatik, egoista. To jsou mé klady. Mám však i zápory.

Když vás uprostřed noci vzbudí syčící kozí lebka co seskočila z nočního stolku a utekla na pavoučích nohou, bude se vám spát mnohem lépe když zjistíte, kam to sakra zalezla.

Se stim smiřte
Odpovědět
#64
V tomto FC nemôžem chýbať!


Discordian - skúšala som hladať nejaký taký komiks ale nič som nenašla..
Molestia is watching you when you are on the toilet Trollestia
I'm big Sonic fan
Odpovědět
#65
Derpy melts the world Derpytongue2


Odpovědět
#66
Dewpy
[Obrázek: dewpy_by_mnmkami-d4dajng.jpg]
[19.2.2012 20:06:21] : Jsem dneska zkouknul první epizodu My Little Pony: FiM
[19.2.2012 20:06:53] : Fluttershy je best

OC přepracováno od bloodorangepancakes
Odpovědět
#67
Názov fanklubu mi pripadá ako pomenovanie nejakého futbalového mužstva Twilightsmile Ale Derpy mám celkom rád, také milé nemehlo a aby človek hľadal, v ktorej scéne sa zase "nenápadne" objaví...
Fórum umiera, zmierte sa s tým.
Odpovědět
#68
Já když se podívám na jeden z nových dílů tak se prvně nedívám, ale až se dodívám poprvé tak to jedu ještě jednou a pořád zastavuju a hledám různé pony a hlavně Derpy Heart Twilightsmile.
"I told you that you needed to make some friends, nothing more..."
Celestia
Odpovědět
#69
(03.01.2013, 18:13)Hotsteppa Napsal(a): Názov fanklubu mi pripadá ako pomenovanie nejakého futbalového mužstva Twilightsmile

Buď to vezmeš jako fanclub nebo jako football club. Schválně, co se víc hodí. Pinkiehappy


Odpovědět
#70
co třeba Hoofclub? Rainbowlaugh
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 5 host(ů)