Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Návštěva z Equestrie na Bronies.cz!
#1
Nedávno jsem se bavil s Twillight na téma paralelních vesmírů. My už s nimi jsme samozřejmě propojeni alespoň televizními a jinými obrazovkami, ale je to pořád takové málo interaktivní spojení...Co kdyby to šlo lépe?
Twillight se tato myšlenka velmi zalíbíla a s pomocí Spika okamžitě prohledala svou knihovnu. A jak už to bývá , téměř poslední neotevřené knize našli řešení: Je možno (samozřejmě s použití magie) vytvořit na našich obrazovkách obrazovou virtuální a interaktivní reprezentaci jednotlivých obyvatel Equestrie! Pinkiesmile

A aby vás to moc neotravovalo, tak si můžete nastavit (Panel uživatele >> Změnit profil), se kterými se chcete sejít.
Další nastavení pak najdete v Panelu uživatele >> Změnit možnosti.
#2
i accidentally that RP post.
#3
I DEMAND MORE DASHIES! I DEMAN TENS OF THOUSAND OF THEM!

GIVE

ME

MOAR


DASHIES!!!!!!!!!!
#4
Byl tu dotaz od tvůrců Browser ponies, jestli bysme nechtěli udělat český překlad Pinkiesmile Co vy na to? Já myslím, že je to skvělý nápad!
#5
Myslim, ze lego se nudi Rainbowlaugh Jsem pro Pinkiesmile Ale tam toho moc na prekladani neni ne ?
#6
No, každý poník má X svých hlášek...takže možná docela hodně Ajsmug
#7
S překladem mám jeden zásadní problém - vyznění.

Přeci jen, ty hlášky jsou dokonalé jen v angličtině, v češtině (plus v mojí češtině), se bojim, že to vyzní blbě :/.

Ale jinak se mnou klidně počítej Pinkiesmile
#8
[troll mode] A rovnou ať to mají i se zvukem, tak jim dodáme příslušné části v češtině od minimaxu ne? [/troll mode]
That is not dead which can eternal lie, and with strange aeons even death may die.

H. P. Lovecraft
#9
Legion: Njn, to je taky pravda...Ale přecejen by to alespoň bylo srozumitelné pro ne-anglicky rozumící.
#10
(03.04.2012, 19:41)Ondrahub Napsal(a): [troll mode] A rovnou ať to mají i se zvukem, tak jim dodáme příslušné části v češtině od minimaxu ne? [/troll mode]

Made my day Rainbowlaugh

(03.04.2012, 19:57)Flaiming Napsal(a): Legion: Njn, to je taky pravda...Ale přecejen by to alespoň bylo srozumitelné pro ne-anglicky rozumící.

Jo no... jestli mají/máš seznam hlášek, ať mi ho pošlou/pošli, a mrknu na to Pinkiesmile


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)