Hodnocení tématu:
  • 17 Hlas(ů) - 4.76 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Arosis - Povídky a překlady
Perfektní, skvělé, dokonalé, překrásné, úchvatné a ještě víc. To byli slova která mi naskočila po předčtení. Děkuji že existuje někdo jako ty, kdo píše takové překrásné příběhy. Nemůžu se dočkat co ukážeš příště.
Let it Go...Try everything.
How Far I'll Go, on top of the world?
Towards of sun immortals.
When Can I See You Again?
Top of the world.
Telling the world. To the sky!
Just a Dream. Brothers under the Sun
Odpovědět
Ze začátku pohodový, nádherný život naší oblíbené farmářské rodiny, který brzy vystřídá část, kdy jsem napětím ani nedýchal, přes část v nemocnici, kde se střídala naděje s jistotou toho nejhoršího, až po scénu u jabloní, která byla prostě tak nádherně popsaná, že jsem se prostě musel nechat jenom unášet. Skvěle pracuješ s pocity postav - smutek dokážeš vyjádřit tak, že čtenář cítí smutek i u sebe, raduje se, když vše dobře dopadne...
Eyup!

Love and Tolerate je heslo haterů, ne broníků!
Odpovědět
Díky nádherné a obětavé práci Vlčete přibyly k poslední povídce Vůně jabloní dva nádherné obrázky. Obsahují trochu spoilery, takže je najdete v povídce na příslušném místě Twilightsmile

Děkuji ti Vlče Ajsmug
Chcete-li se na něco zeptat, popovídat si anebo poprosit o radu, tak se nebojte a napište mi. Ajsmug

Mé povídky naleznete buď v mém vlákně anebo u mě na OneDrive.
Odpovědět
Drazí čtenáři,
mám tu pro vás zcela nečekané pokračování povídky Těžký život s názvem Šťastná shledání. Pro připomenutí přidávám i první povídku Twilightsmile

Těžký život(Google Docs)
Tak ať se vám líbí,
Chcete-li se na něco zeptat, popovídat si anebo poprosit o radu, tak se nebojte a napište mi. Ajsmug

Mé povídky naleznete buď v mém vlákně anebo u mě na OneDrive.
Odpovědět
A kdyby vám toho dnes bylo málo, tak jsem napsal ještě jednu docela krátkou povídku.

Zase spolu (Google Docs)
  • Je krásné získat zpět to, co jsme jednou zrtatili. Tag: Zž
  • Zase spolu
Chcete-li se na něco zeptat, popovídat si anebo poprosit o radu, tak se nebojte a napište mi. Ajsmug

Mé povídky naleznete buď v mém vlákně anebo u mě na OneDrive.
Odpovědět
Co říct? Pokračování mé nejoblíbenější povídky? Už Těžký život sám o sobě byl super, ale teď? Skoro až Scootaloo závidím Twilightsmile

A Zase spolu je prostě jednohubka, která zahřeje Pinkiesmile
Eyup!

Love and Tolerate je heslo haterů, ne broníků!
Odpovědět
Jedna poněkud jiná povídka. Takhle skončíte, když budete psát o ponících Derpytongue2

Samá oslava(Google Docs)
Chcete-li se na něco zeptat, popovídat si anebo poprosit o radu, tak se nebojte a napište mi. Ajsmug

Mé povídky naleznete buď v mém vlákně anebo u mě na OneDrive.
Odpovědět
Ten čaj na tebe měl fakt divný vliv koukám Derpyderp1 Každopádně povídka rozhodně pobavila a myslím, že si můžeš gratulovat ještě v jedné věci - jsi asi první člověk, který dokázal unavit Pinkie Pie!Rainbowlaugh
Eyup!

Love and Tolerate je heslo haterů, ne broníků!
Odpovědět
Nádhera a už vím co šla Pinkie dělat, když řekla na chvilku zmizím Rainbowlaugh
Překlady, povídky to je moje ^^
http://www.youtube.com/user/Pipa9437
http://pipa9943.deviantart.com/
začal podporovat Český dabing -> great to be different Twilightsmile
píšu se s malým p
"One small thing, can make a really big difference." - SkyStar
"Fire alone can save our Clan."
Odpovědět
Aby jste si nemysleli, že se Arosis jen tak fláká Pinkiehappy , tak zde je první do angličtiny přeložená kapitola Vůně jabloní.

Sweet scent of apple trees
Chcete-li se na něco zeptat, popovídat si anebo poprosit o radu, tak se nebojte a napište mi. Ajsmug

Mé povídky naleznete buď v mém vlákně anebo u mě na OneDrive.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)