Hodnocení tématu:
  • 4 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Seber něco !
#21
Za to ti seberu figurku Twilight Sparkle a tomu pode mnou Fluttershy, to ti povídám!
Odpovědět
#22
HOW DARE YOUUUU!!! *výbuch*
*všude lítají kusy věcí*
*sebere si Fluttershy zpět a tomu pod sebou ukradne spoďáry*
Flutterryay


Odpovědět
#23
Co že Pinkiegasp. Za to ti seberu bundu a tomu pode mnou židly Rainbowwild.
Odpovědět
#24
*spadne a narazí si zadek*
Au! To je sprosté! Za to ti beru všechny tvoje levé ponožky Pinkiecrazy a tomu pode mnou beru zuby!
It's the middle of the day but darkness falls on the city, it's the shadow of a giant cybernetic death kitty.
And on the other side of town something rages down the path, if you had a lisp you'd know it's kickin' theriouth ath.
Odpovědět
#25
Pokoušiš se sebrat mé mocné tesáky? Chramst! Tobě beru prsty a tomu pode mnou naději, to ti povídám!
Odpovědět
#26
Naději né PinkiegaspTwilightangry2. Tak dobře za to ti beru tvé oblíbené tričko a tomu po de mnou zase polštář.
Odpovědět
#27
To se mi bude špatně spát Unsuresweetie
Za to ti vezmu sluchátka! Pokud nemáš tak reproduktor.
A tomu podemnou vezmu pozvánku na party od Pinkie Pinkiecrazy
[spoiler: ale jestli bude smutnej, tak mu ji vrátím Facehoof proč jsem tak měkkej? Rainbowlaugh]
Applejack Twilight is best pony!   Twilightsmile

SEASON 5 YAY! ^~^
Odpovědět
#28
CO?!?!?! Tak to teda ne! Na Pinkie se těším celý měsíc! Za to ti beru telefonní čísla na poníky! (a jelikož jsem byl smutný, tak jsi mi vrátil i moji vstupenku Flutterryay ) A tomu pode mnou beru střechu nad hlavou! (Jenom střechu, zbytek si nech Rainbowlaugh)
It's the middle of the day but darkness falls on the city, it's the shadow of a giant cybernetic death kitty.
And on the other side of town something rages down the path, if you had a lisp you'd know it's kickin' theriouth ath.
Odpovědět
#29
Právě jsem kvůli tobě zmokl! Máš kliku, že dupeš, ale stejně ti seberu snídani a tomu pod sebou rovnou čmajznu oběd!
Odpovědět
#30
NO DOVOL brát mi oběd za to ti beru podlahu a tomu podemnou beru okna
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 6 host(ů)