Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zimní Karaoke party 2014 - již třetí společné Vánoce CZ/SK bronies!
#91
@Jamis
Ani jedno. Z toho co jsem slyšel od lidí, tak komunikujete s Hasbrem a dokonce se znáte s nějakými lidmi co dělají seriál. Proto jsem se domníval, že se vám od nich podařilo nějakým způsobem zjistit, kdy začne S5. Vzhledem k tomu, že ta informace ještě nikde není, tak jsem si řekl, že mají Bronies.cz konečně nějakou exkluzivní informaci. Protože jsem z toho byl pochopitelně docela nadšený, tak jsem se rozhodl zeptat jestli to opravdu víte, abych se ve své domněnce utvrdil. Taky mě napadlo, že je to možná tajná informace, která byla omylem zveřejněna. Ale to mě napadlo až potom co mi odpověděl xsoft a tak jsem se rozhodl ten příspěvek nemazat a počkat co se stane. Pokud by mě to napadlo před odesláním, tak bych se zeptal asi soukromě. Ale chyby se holt stávají. Pokud by to tak bylo, tak mě napadlo, že to asi stejně popřete a řekněte, že to byla jen chybná informace, protože by nebylo žádoucí zveřejňovat tajnou informaci. No, vím že tohle je asi už spíš konspirační teorie, ale její pravdivost se dozvím asi až v ten pátek nebo až bude TV program Twilightsmile
Každopádně, rozhodně jsem z vás nechtěl udělat pitomce. Opravdu jsem věřil, že je ta informace pravdivá.

Odesláno z mého GT-I9300 pomocí Tapatalk
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Zimní Karaoke party 2014 - již třetí společné Vánoce CZ/SK bronies! - od Foxtrot - 10.11.2014, 16:52

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 3 host(ů)