Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zimní Karaoke party 2014 - již třetí společné Vánoce CZ/SK bronies!
Akce jako vždy super. Rád jsem vás zase všechny viděl. Rád jsem si vyzkoušel jaké to je vystoupit před publikum se svým uměleckým výkonem. Rád jsem i vypomohl na MLK.


Hodnocení:
dávám + že občerstvení bylo po celo dobu a nesnědlo se hned ze začátku. Takový jablko nebo zralý banán by tam mohlo být taky(je to levné, nenáročné, zdravé a myslim že by se jedlo taky)

+ za 6 mikrofonů a bytelný PC k MLK díky čemuž byl průběh zpívání z MLK téměř bez problémů.


Organizační tým jistě ocení i trochu kritiky:

Karaoke soutěž (pro předem přihlášené) o kterou byl ze začátku velký zájem se po zveřejnění podmínek(3 songy a ještě instrumentálka) změnila v soutěž Karaoke (tak se prosím ještě aspoň někdo přihlašte) Rainbowlaugh Součástí podmínek byl i odkaz na písničku tak jsem čekal že mi jí tam pustíte i s videem když jsem si jí vybral. Místo toho tam byl ale otevřený wordový dokument s textem který z podia stejně nešel číst a publikum nezpívalo. K čemu to ??? Bez videa tak 90% lidí nepoznalo můj cosplay Buttona z Dont mine at night. Facehoof
Myslím že by se napříště mohl vyjádřit i někdo z technického zázemí orgů jaké podmínky je schopen zajistit a někdo by to pak sdělil dopředu účinkujícím.
Při průběhu by Soutěžíci mohli mít místa blízko pódia jak to bylo tuším na Czecquestrii při cosplay soutěži. Užil bych si tak víc umělecké výkony ostatních soutěžících.


Všem organizátorům i ůčínkujícím děkuji za skvělej den.
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Zimní Karaoke party 2014 - již třetí společné Vánoce CZ/SK bronies! - od houpe - 14.12.2014, 12:36

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)