Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zimní Karaoke party 2014 - již třetí společné Vánoce CZ/SK bronies!
Ja by som rád nejaký ten feedback ku Karaoke hodil.

Nikdy som dosiaľ nič podobne úžasné nezažil. Bol som na rôznych akciách, ale tu ma dostalo niekoľko faktorov, a po Karaoke som ostal úplne odzbrojený. Aj keď mi to dochádzalo až postupne.
V prvom rade tá organizácia bola vynikajúca. Vidieť tých ľudí v akcii a zápale, fungovať takmer bezchybne tak, že si to každý užil, tá príprava, a celkový commitment vôbec ma neskutočne dostali. Ďakujem za ten zážitok, a viem, že toto poďakovanie nesmeruje len organizačnému tímu, ale všetkým účastníkom, ktorí tú atmosféru tvorili. Na pár hodín sme mohli byť skupina priateľských poníkov, bez vplyvu vonkajšieho sveta. Taká malá Equestria. Všetky časti programu boli funkčné, vybavenie fantastické a ceny rovnako. Skrátka tá súhra snahy organizátorov a aktivity účastníkov bola naozaj príjemná a hrala mi dosť na city ako symfónia.

Samotné body programu boli rovnako fantastické. Spoločný spev je nádherná vec, a tak, ako sa nám to podarilo tam, som to ešte nemal príležitosť zažiť. Bolo to také zbližujúce, že viac ako rodina sa asi cítiť nedá. "We are a circle of pony friends"...indeed. Rovnako s vianočnou nádielkou. Jediné, čo ma tam držalo od sĺz dojatia bola tá radostná atmosféra. Vidieť tú radosť všetkých, radosť dávania spojenú s dostávaním, bolo nad mieru príjemné. Len sledovať tie tváre ľudí bola pastva pre oči a srdce.

Nechcel som nikdy odtiaľ odísť. Práve táto akcia mala ku koncu nie nálepku, ale celý abstraktný transparent "Friendship is Magic" nalepený na sebe. Pri poslednom objatí, fotke a speve to bolo cítiť všade naokolo, a bolo to krásne. Už len možnosť prespať u Corwina, Jamisa a Alkela bola skvelá skúsenosť, ďakujem za tú možnosť. Na 2 dni to bolo snáď až priveľa inšpirácie Pinkiesmile

Som rád, že som sa nakoniec rozhodol účastniť, a cítim sa byť nesmierne zadlžený všetkým, ktorí sa na tvorbe toho "zrazu" podieľali. Dávam to do úvodzoviek, lebo v mojom poňatí, podľa mojich pocitov, toto bol minicon. Už len tým, že zraz mi príde príliš slabé slovo na vyjadrenie sily tej akcie. Keby mi niekto pred pol rokom povedal, že Karaoke zraz poníkov môže mať takúto atmosféru a efekt, nikdy by som neuveril. Je to fascinujúce zistenie. Teraz ešte viac ľutujem, že som zmeškal CZQ. Snáď budúci rok. Ešte raz Vám všetkým ďakujem, na tento zraz nikdy nezabudnem.
Routine kills ponies and humans alike. Trying new things makes life so much brighter Pinkiesmile
--Pony Dawnflash--
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Zimní Karaoke party 2014 - již třetí společné Vánoce CZ/SK bronies! - od Dawnflash - 16.12.2014, 01:07

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)