Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mad Max: Fury Road, v Praze dne 19.5.
#1
Hello there!
Rozhodla jsem se, že na oslavu zbavení se povinností si udělám radost a zajdu si na něco hezkého do kina - a co je lepší než jít sám? No přeci jít s někým dalším! Twilightsmile

CO: MAD MAX: FURY ROAD
Originální znění s českými titulky, rating je 18+
KDY: 19. května v 18:45 na místě určení (viz o řádek níže)
KDE: Cinestar Anděl
CENA: 180,- dospělec, 140,- studentě
SPECIÁLNÍ NABÍDKA: Zaplatím lístek první osobě, co si řekne, protože mám kouzelnou Cinestarovou kartičku a je škoda toho nevyužít a neudělat radost i někomu dalšímu. Raritywink

Don't hesitate, join the Fellowship of the Movies for an adventure NOW!!!

Odpovědět
#2
Já bych si s dovolením vzal.
Love and Tolerate není hloupost.

723462958

vanamartincz@gmail.com
Odpovědět
#3
Má to překvapivě pozitivní recenze... a kartičku do cinestaru taky mám... uvidím jestli bude čas Pinkiesmile
První Equestrijský Drakobijcobijec
Odpovědět
#4
Mad Maxe prostě vidět musim. Úterý nebo středa, to je jedno.
drunken mantis grabs your ass
Odpovědět
#5
ma to samy recenze 90 procent a vic....

hele tak spacilka tomu dala 70procent - spacilka! 70! to znamena ze to bude mega super hyper , z ty recenze vyplyva ze ji vadi jen ze hlavni hrdina neni tak sexy jako Gibson Pinkiehappy
"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack

Moje literární tvorba 

Love and Tolerate
Odpovědět
#6
Bude to někdo objednávat hromadně? Přidal bych se, ale mohli bychom sedět u sebe.
“Where must we go… We who wander this Wasteland in search of our better selves?“ The First History Man
"Přátelství může trvat jen mezi dobrými lidmi." Cicero
Vir Ilustris

Odpovědět
#7
Ten film vypadá šíleně a už velmi dlouho jsem na ničem podobném nebyl, takže se určitě přidám. Co se týče hromadného sezení, mohl bych například v neděli koupit stádní vstupenku, ale vzhledem k výskytu několika kouzelných kartiček by asi bylo vhodnější provést spíše rezervaci, jelikož po zaplacení už zřejmě nebude možné zpětně využít další 1+1 slevy (ale nevím). Ajsmug
Odpovědět
#8
Holy moley! Ten film má 99% na Rotten Tomatoes! Wow!
Každopádně mě by se víc hodil úterek. Mohlo by se jít rovnou z Vyšehradu!
Love and Tolerate není hloupost.

723462958

vanamartincz@gmail.com
Odpovědět
#9
V úterý nemůžu. Ale co nám brání udělat sraz na Vyšehradě o víkendu? Pinkiesmile
První Equestrijský Drakobijcobijec
Odpovědět
#10
Breezie: pokud se nedohodne jinak, vezmeš v tu neděli vstupenku i pro mě? Peníze předem nejsou problém
“Where must we go… We who wander this Wasteland in search of our better selves?“ The First History Man
"Přátelství může trvat jen mezi dobrými lidmi." Cicero
Vir Ilustris

Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)