Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mad Max: Fury Road, v Praze dne 19.5.
#11
Pokud bude zajem, vsadil bych spise na rezervaci (platba na miste minimalne 30 min. pred zacatkem) s ohledem na ruzne vernostni slevy. Sice zadnou karticku nemam, ale dalsi potencialni zajemci ji mit mohou a pokud budou take chtit vzit s sebou nekoho na 1+1 slevu nebo cerpat jakekoliv jine vyhody, nebude to mozne pri hromadnem nakupu.
Koneckoncu jde jen navstevu kina a pri filmu stejne nebudeme moci diskutovat. Jedina hrozba je, ze bude velky zajem a zbydou ruzne rozptylena mista vcetne tech spatnych. Twilightsmile
Odpovědět
#12
To jo, jestli je ten film fakt tak dobrej, tak se stejně nebudu soustředit na nic jinýho. Potom můžem skočit někam na jídlo a probrat zážitky.
drunken mantis grabs your ass
Odpovědět
#13
Tak očekávám, že se před filmem někde srazime a po něm pak vše probereme. Domů jedu v 11. Udělá tedy pak někdo tu rezervaci?
“Where must we go… We who wander this Wasteland in search of our better selves?“ The First History Man
"Přátelství může trvat jen mezi dobrými lidmi." Cicero
Vir Ilustris

Odpovědět
#14
Dobre, kdo bude mit zajem (o Froldovi vim), at se prihlasi a vezmu pro nej standardni ci studentsky listek. Potom muzete prijit az na promitani a lupeny s mistenkou na vas budou cekat. Staci mi dat vedet do nedele, kdy uz asi budeme znat presny den. Twilightsmile
Odpovědět
#15
Breezie: Dorazíš zítra na Vyšehrad? Předal bych ti peníze a pivem potvrdil účast Rainbowlaugh
“Where must we go… We who wander this Wasteland in search of our better selves?“ The First History Man
"Přátelství může trvat jen mezi dobrými lidmi." Cicero
Vir Ilustris

Odpovědět
#16
Jo jo, zitra tam budu. Twilightsmile
Odpovědět
#17
Tak jsem zjistil že moje "Cinestar kartička" je ve skutečnosti Cinema City Rainbowlaugh
Takže bohužel bez slevy, ale stejně jdu. BTW - má cenu dívat se na předchozí filmy? Potřebuju kontext?
První Equestrijský Drakobijcobijec
Odpovědět
#18
Dex: no dvojka by ti neuskodila, at mas predstavu Pinkiesmile
"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack

Moje literární tvorba 

Love and Tolerate
Odpovědět
#19
Který den nakonec jdeme? (Sice odpověď budu mít čas zjistit až v pondělí večer, ale i tak se pro jistotu ptám.)
Jinak moje kouzelná cinestarová kartička je spíš něco na způsob kreditky, co funguje k placení jen ve specifických podnicích, takže pravděpodobně by rezervace na ty mé dva lístky asi šla, ale musela bych to platit zvlášť. Pinkiesmile

FELLOWSHIP OF THE MOVIES SoOoOoOoOoOoOn!!!

Odpovědět
#20
Aya_Yai: Zálož hlasování. Já můžu oba dny, ale jsou taci co muzou jen jeden
“Where must we go… We who wander this Wasteland in search of our better selves?“ The First History Man
"Přátelství může trvat jen mezi dobrými lidmi." Cicero
Vir Ilustris

Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)