Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Moje "odborná" práce ohledně brony
#21
Dostanu tisícovku když si před tebou poslechnu intro v češtině ? :))
.
Odpovědět
#22
Dostaneš diplom
Cynik, pokrytec, ignorant, flegmatik, egoista. To jsou mé klady. Mám však i zápory.

Když vás uprostřed noci vzbudí syčící kozí lebka co seskočila z nočního stolku a utekla na pavoučích nohou, bude se vám spát mnohem lépe když zjistíte, kam to sakra zalezla.

Se stim smiřte
Odpovědět
#23
ot:Jedině s podpisem od Jamise !
.
Odpovědět
#24
Polština je lepší Rainbowlaugh
You didn't choose the thug life. And the thug life didn't choose you either.

It's no problem for me, but it's a problem for you.
Odpovědět
#25
České intro je pro mě nejhorší. Polský už jsem taky slyšel a nepřijde mi až tak strašný jako ten český. Ale dostaneš diplom, když si přede mnou poslechneš intro. Klidně i s Jamisovým podpisem a s mým dohromady. Rainbowlaugh
"Tak znáte to, srandou to začíná-- A Xenomorfem to končí." Olomoucký bronies sraz Trollestia

Poezie, próza a dalšie blbiny ode mne a taky Wattpad  Ajsmug  
Odpovědět
#26
Xenomorf0CZ: eat this! Rainbowlaugh
"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack

Moje literární tvorba 

Love and Tolerate
Odpovědět
#27
(22.06.2016, 00:32)Ajdrianpony Napsal(a): Dobrovolně se hlásím ke skupině " fanatických Clopperů " Rainbowlaugh  

Kurňa taky Náměšťák a taky fanatický clopper. Co máš za mašinu?

Jak tu bylo zmíněno, že MLP sám o sobě sluníčkový nebyl je pravda, avšak S1 působila takovým nenásilným dojmem, což při sledování pohladilo na duši. Takový S1 feeling jsem zažil tuším v předchozí sérii v jednom díle. Zbytek už je pouze o humoru a referencích, což je škoda. Na druhou stranu kvalita seriálu stále není špatná.
Sezóna v plném proudu Pinkiesmile  
Yamahy burácí.
Suzuki Swiští.
Odpovědět
#28
To je riadna irónia, že bronies sa najviac páčili práve diely, ktoré boli robené pre dievčatká Rainbowlaugh
"It does not matter where you go and what you study, what matters most is what you share with yourself and the world." Princess Twilight Sparkle
"I wanted to remind you that through hard times, one of the greatest gifts you can give is letting your light shine for others." Princess Celestia
"Nech se bráti proudem mysli, tam kde řeka snů do reality se vlévá a nech své oči utrápené, plně otevřené a hleď na krásu té hvězdy šesticípé" Drake Damage
"No you can't give up your laughter 'cause you're scared of a little pain." Autumn Blaze
Odpovědět
#29
To není ironie. To je to, co seriálu tu fanbase vybudovalo. Pak se začali snažit fanouškům zavděčit a tím nánosem vtipů za každou cenu, sóó kewl scén a násilných "Look! Look! We care!" memů začala trochu trpět jiná složka seriálu, která z toho dělala tu roztomilou, příjemnou oddechovku na kterou se lidi začínali dívat.

Odesláno z mého LG-D802 pomocí Tapatalk
Cynik, pokrytec, ignorant, flegmatik, egoista. To jsou mé klady. Mám však i zápory.

Když vás uprostřed noci vzbudí syčící kozí lebka co seskočila z nočního stolku a utekla na pavoučích nohou, bude se vám spát mnohem lépe když zjistíte, kam to sakra zalezla.

Se stim smiřte
Odpovědět
#30
(23.06.2016, 21:21)Miky Napsal(a): Jak tu bylo zmíněno, že MLP sám o sobě sluníčkový nebyl je pravda, avšak S1 působila takovým nenásilným dojmem, což při sledování pohladilo na duši. Takový S1 feeling jsem zažil tuším v předchozí sérii v jednom díle. Zbytek už je pouze o humoru a referencích, což je škoda. Na druhou stranu kvalita seriálu stále není špatná.

Nemyslím si, že je to tak zlý. Částečně to souvisí s tím, že publikum (jak děcka, tak bronies) jsou starší a do jisté míry vyrůstali se seriálem. Ano dneska je v MLP:FiM vidět daleko víc akce, dějových zvratů atd. a i přesto si tady na fóru přečteš, jaká je to hrozná nuda. Ten klid, který v příbězích mnozí z nás hledali (a do značné míry za to mohl způsob, jakým mezi sebou postavy interagovaly a řešily nastálé trable), ustoupil do pozadí, ale nezmizel. Ano není už tak zjevný a jsou v tom i prvky, které bych v MLP nejradši neviděl... jenže holt z dětské nevinnosti ten seriál pomalu roste a scénáristé tak staví příběhy pro o něco starší publikum, které už řeší jiné problémy.

Ano je to škoda, ale imho to nešlo jinak - měníme se všichni a to nejlepší, co MLP dneska ukazuje je skutečnost, že i když svět (společně s námi všemi) není tak bezstarostný, jako byl dříve, na samotnou filosofii "Friendship is Magic" to nemusí mít žádný velký vliv, byť nemusí být tak snadné ji udržet.

(23.06.2016, 21:31)LEGION-1 Napsal(a): To je riadna irónia, že bronies sa najviac páčili práve diely, ktoré boli robené pre dievčatká Rainbowlaugh

Guess what Pinkiesmile pro některé je možná těžké si to přiznat, ale imho je to prostě proto, že tyhle životní aspekty přisuzované malým děvčátkům, nám v nějaké míře v životě chyběly (aniž bychom se museli hned navlíkat do růžových šatiček), proto nás MLP chytlo - i v dospělých chlapech dokázalo probudit něco z malých kluků a zbouralo archetyp mužského hrdiny jakožto bezcitného hajzla.

Beztak má většina z nás lidskost zakódovanou ve svém myšlení, takže kdo se tomu bude bránit, bude s tím bojovat celý život. Přiznáš si své slabé stránky a připustíš, že jsi vnímavá lidská bytost? Můžeš toho v životě využít. MLP takové věci dokáže připomenout.

(24.06.2016, 00:07)Discordian Napsal(a): To není ironie. To je to, co seriálu tu fanbase vybudovalo. Pak se začali snažit fanouškům zavděčit a tím nánosem vtipů za každou cenu, sóó kewl scén a násilných "Look! Look! We care!" memů začala trochu trpět jiná složka seriálu, která z toho dělala tu roztomilou, příjemnou oddechovku na kterou se lidi začínali dívat.

Nemůžu uvěřit vlastním očím, žes něco takového napsal právě ty Pinkiegasp (ne to není ironie). Většinu těch narážek nevnímám, ale souhlasím, že to pro někoho může působit rušivě. V tomhle ohledu si ze seriálu vybírám to pro mě hodnotné a užitečné, ten zbytek prostě přehlížím - stejně jako když jím ořechy, tak je nežeru i se skořápkou jenom proto, že "skořápka je taky ořech". Což když se podívám do diskuzí o epizodách tady, tak většina příspěvků je o tom "jak jsem byl kromě jádra nucen sežrat i skořápku a vůbec mi nechutnala a bolí mě po ní zuby" Rainbowlaugh
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)