Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Neaktivní uživatelé?
#1
Dneska jsem projížděl mapu uživatelů a hodně z nich se naposledy přihlásilo před měsíci ne-li roky!
Jak to? Proč lidé odcházejí z fóra? Už je poníci nebaví? Nebaví je komunita? Zapomněli na fórum? Zemřeli?
"Tak znáte to, srandou to začíná-- A Xenomorfem to končí." Olomoucký bronies sraz Trollestia

Poezie, próza a dalšie blbiny ode mne a taky Wattpad  Ajsmug  
Odpovědět
#2
Trochu ode všeho.
Cynik, pokrytec, ignorant, flegmatik, egoista. To jsou mé klady. Mám však i zápory.

Když vás uprostřed noci vzbudí syčící kozí lebka co seskočila z nočního stolku a utekla na pavoučích nohou, bude se vám spát mnohem lépe když zjistíte, kam to sakra zalezla.

Se stim smiřte
Odpovědět
#3
Myslím, že většina jsou jen náhodní návštěvníci (většinou děti), kteří se přidávají kdekam a nevydrží u toho  Ajbemused  Moje neteř se sem taky před pár měsíci přihlásila, když jsem jí vyprávěla, že tu trávím hodně času a od přihlášení tu už nebyla  Applejackunsure Obávám se, že kdyby se tu udělala velká čistka těchto rychlonávštěvníků, tak se zdejší počet členů smrskne tak na polovinu  Rainbowlaugh
- Nevytvářej si domněnky - Nezraňuj slovem - Buď sám sebou - Uč se milovat život i sebe sama -
Reklamááá!  
Moje písmotvorba zdeEresielin svět 
A malůvkotvorba tu: Eresielina čmrkárna
Odpovědět
#4
Škoda riešiť. Veľká časť takýchto neaktívnych účtov sú deti, ktoré skončia pri registrácii. Proste sa zaregistrujú a padla.
Zvyšok môže mať x dôvodov. Odchod, sklamanie z komunity, zabudnuté heslo, toto, tamto... Sto ľudí, sto názorov.

(13.07.2016, 18:38)EresielRanwa Napsal(a): Obávám se, že kdyby se tu udělala velká čistka těchto rychlonávštěvníků, tak se zdejší počet členů smrskne tak na polovinu  Rainbowlaugh

Podľa mňa maximálne 20% Twilightsmile
Fórum umiera, zmierte sa s tým.
Odpovědět
#5
Odešli do lepšího.
.
Odpovědět
#6
Jelikož se sám řadím k těm spíše neaktivním, tak tu za sebe napíšu. Jeden důvod je nezájem o seriál. Přes poníky jsem se dostal k anime a tam už jsem taky zůstal. Druhá věc jsou změny na fóru, které částečně souvisí se změnou moderátorského týmu, ale především s nárůstem počtu uživatelů. Tou první podstatnou změnou bylo zrušení vzkazníku (pamatuje vůbec někdo? Rainbowlaugh ), čímž se takový ten normální pokec přenesl ven na nevzhledné a skoro neaktivní IRC a na skype, nejspíš ještě fb skupiny. Takže na zábavu tu zbyl offtopic, kam zase časem přišla děcka, čímž se dost zhoršil poměr těch zábavnějších příspěvků a spamu. A jelikož na srazy nechodím a moje tvorba tomu, co tu prezentují ostatní, nesahá ani po kolena, tím pro mě na fóru nezbylo prakticky nic. Takže pozoruji z povzdálí, jestli se náhodou to super fórum, na které jsem se před asi 4 roky registroval jednou nevrátí, no nadějně to nevypadá :-(
Možná vím, co dělám. Možná...
Odpovědět
#7
Nevzdychej nad úbytkem zábavy, mohlo by být hůř  Rainbowlaugh Určitě by mohlo být i líp, kdybychom se tu zasnažili, ale já se tu docela bavím i teď  Twilightsmile Třeba jsem se nedávno optimisticky naladěná ze zdejšího fóra po x-letech dokopala k tomu, abych se přihlásila na jiné fórum, které jsem kdysi s oblibou sledovala jakožto host (jde o draci-info), ale po přihlášení jsem zjistila, že zábava se tam za těch několik let mého nesledování někam ztratila. Applejackunsure Vlastně tam nemám co komentovat, protože všichni jsou tam většinou hrozně vážní, metající odborné názory, předvádějící profi-tvorbu a já si říkám, čím se tam můžu nějak pobavit  Twilightoops . Toto fórum na tom se zábavou opravdu není tak špatně a stále tu máš možnost vymyslet něco nového, co se možná ostatním natolik zalíbí, že se přidají  Twilightsmile (ano, tohle téma se mi líbí, Xenomorfe  Ajsmug ). 
Myslím si, že zdejší "vedení" není proti zábavě (pokud neporušuje pravidla), jen by bylo možná lepší než vzdychat nad vzpomínkami, co se tu od dob založení změnilo, a mrmlat, že "vedení" to tu vede od desíti k pěti, navrhnout cestu, jak to tu zlepšit a třeba přímo jim. Určitě uvítají jakoukoli snahu  Pinkiesmile
- Nevytvářej si domněnky - Nezraňuj slovem - Buď sám sebou - Uč se milovat život i sebe sama -
Reklamááá!  
Moje písmotvorba zdeEresielin svět 
A malůvkotvorba tu: Eresielina čmrkárna
Odpovědět
#8
(13.07.2016, 18:48)Baterka Napsal(a): Odešli do lepšího.
Napriek všetkým nedostatkom je toto najlepší fandom Ajsmug A keby niet tohto, tak by som nevedel, aké je to byť súčasťou takéhoto veľkého fandomu Pinkiesmile V tomto fandome vydržím pravdepodobne do jeho konca (no radšej by som bol, keby ma prežil Rainbowlaugh ) Poníci sú jedna z posledných záležitostí, ktorej by som sa vzdával.
"It does not matter where you go and what you study, what matters most is what you share with yourself and the world." Princess Twilight Sparkle
"I wanted to remind you that through hard times, one of the greatest gifts you can give is letting your light shine for others." Princess Celestia
"Nech se bráti proudem mysli, tam kde řeka snů do reality se vlévá a nech své oči utrápené, plně otevřené a hleď na krásu té hvězdy šesticípé" Drake Damage
"No you can't give up your laughter 'cause you're scared of a little pain." Autumn Blaze
Odpovědět
#9
Eresiel, sice na fórum nepíšu, ale vidím, jak to tu vypadá. Když něco navrhnu tomuhle vedení, tak mi akorát tak vysvětlí, proč je to správně, tak jak je to teď, na to svým časem plýtvat nebudu. Kromě toho jak jsem napsal, to souvisí i s tím počtem uživatelů. Ne že bych současnému vedení neměl co vyčíst, ale ten hlavní problém je bohužel přirozený vývoj. Na starém fóru bylo málo lidí, proto se dala snadno udržet jakási rodinná atmosféra a taky nebyl problém občas v některých tématech zaběhnout do vtipnějšího offtopicu, z toho by při současných počtech byl jeden velký bordel, proto už ve světlou budoucnost moc nevěřím.
Možná vím, co dělám. Možná...
Odpovědět
#10
Nebrečet a udělat si to tady hezký viz Eresiel - je tu chvilku a je pozitivní i když by se v tom tady nemusela vůbec orientovat. Vzkazník byl mess a blackhole taky.

i na irc jsou dobří tvorové. To že je tam málo lidí nevadí, aspoň je to tam takové domácké Rainbowlaugh
.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)