Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hlášky za kompem
#11
Ještě bych k tomu 2. dodal, že tomuto stíhači tanků se přezdívalo "guderianův kačer" Rainbowlaugh (ne nedělám si prdel)
"Tak znáte to, srandou to začíná-- A Xenomorfem to končí." Olomoucký bronies sraz Trollestia

Poezie, próza a dalšie blbiny ode mne a taky Wattpad  Ajsmug  
Odpovědět
#12
Na TSku jehož jsem spoluvlastník (chochrun.eu kdyby někdo chtěl) máme roomku kam skládáme všechny blbosti co se kde ozvaly nebo vůbec hlášky co kdo řekl anebo koho napadli. Je to těžkej copypaste z té roomky snad jen ořezanej o totální blbosti a upravenej aby tomu člověk rozuměl...

Ten co říká že orgazmus je nejlepší pocit v životě neflashoval ROM, linux kernel a nehackl nějákou tu lamu.

Cojeto root? - Irýsek (Když s člověkem nějákou dobu spolupracujete v linuxu a on se vás potom zeptá na tohle... well son.)

Jura: Navíc Wokna maj drahej server.
Drahý náš učitel IT: Ale pro školy ani ne.
Jura: No jo, ale víte kolik stojí CentOS?

Neříkám že mám deprese, jen bych chtěl něják něžně a nenápadně naznačit že mi došel Neurol.

Důsledek Globálního oteplování je hromadné vymírání tučňáků, tudiž na všech desktopech budou jednou jen děravá wokna.

Víra v lidstvo končí tam, kde začínají tajemství a cibule.

Nejlepší stránka na světě je hacker-tutorial.com (Ten pocit když ARP spoofnete celou síť a týpek si zrovna čte o tom jak se proti tomu bránit na týhle stránce... už mu říkáme jen hacker-tutorial)

Come to the dark side! We have Man in the middle frameworks.

Ve jménu Linuse, Kernelu a suda, enter!

chmod / 000 for faster HDD. Shred / works also.

Ten, jehož jméno není vidět ho pravděpodobně nesdílí do sítě.

Buďiž ARP spoof, řekl root a máčkl enter.

Miluji lidi co jim nejde internet a oni hled dolezou za mnou a křičí na mě že sem zas něco pojebal. Pičo, když já s něčím jebu tak má celej subnet obrázky naopak a javascript mu hraje písničku, síťař pojí routery na fixing do sítě a rozezní se sirény.

Nejsem génius. Nikdy jsem nebyl. Jsem kouzelník.

Na stupnici od 1 do 10, jak stará je tvoje přítelkyně?

já: Tak luxore, co se učíte v OPS?
Luxor: Tak jádro procesoru, jeho části, složení, komunikace s BIOSem...
já: ???
Domiša: Jakej procesor ty píčo, učíme se o jádru systému. #Luxor

If she can count she is ready to mount.

<00:19:54> "Mr. Chochrun": Jednomu Frantovi prý pomohlo sudo apt-get install linux-image-$(uname -r)
<00:20:02> "YameCz": ano, přesně tohle jsem teď použil
<00:20:25> "YameCz": kernelem to nebude
<00:20:30> "Mr. Chochrun": sakra
<00:20:56> "Mr. Chochrun": co verzí? Přece jen na předchozím VPS byla 14.04 a šlapalo krásně po upgradu
<00:22:30> "YameCz": ehhhh
<00:22:34> "YameCz": používáš sudo, žejo?
<00:22:37> "Mr. Chochrun": jj
<00:22:43> "Mr. Chochrun": NE!
<00:22:47> "Mr. Chochrun": AAAAAAAAAAA
<00:22:49> "YameCz": ....

<20:06:36> Jirko mám dobrou zprávu... už mám lepší Internet, půjdem CSko pak?
<20:08:50> "Mezi" dropped (connection lost)

Hráli ho jednů a jednů vyhráli a jednů prohráli ~ Rísek 2015

Chochrun: Asi máme problém hoši... tady píšou že si za slot účtují tři koruny.
My: No?
Chochrun: Pamatujete jak tu bylo 15000 slotů?
*výsměch*
Chochrun: Hej pokud mám platit 500000 za tsko, to si to alespoň kurva užiju!
*chvilka nic*
*Milion slotů na serveru*
Chochrun: Hoši nemáte někdo tři miliony?


Rané projevy stáří a demence:

<22:59:51> "Mr. Chochrun": Vážení, dojde k několika sekundovému restartu serveru, server ihned zase poběží.
<23:00:06> "Mr. Chochrun": Nebo až zitra.

KDyž bude maškarní ples, asi pudu za 255.255.255.0
☭RIP Srp a kladivo 2016-2016☭


(nejlepší Teamspeak co existuje. IP: chochrun.eu... a taky mám rád kočky)
Odpovědět
#13
Bavíme se v našem bronies chatu na messengeru. Pak tam jeden z nás pošle obrázek toho, jak je zrovna v KFCčku a má nějáke menu a pod tím je text: "Chicken is better."
A já se zeptám dotyčného: "Scootaloo?" Rainbowlaugh
"Tak znáte to, srandou to začíná-- A Xenomorfem to končí." Olomoucký bronies sraz Trollestia

Poezie, próza a dalšie blbiny ode mne a taky Wattpad  Ajsmug  
Odpovědět
#14
Já nic radši neříkám radši bouchnu pořádně do stolu než abych si ničil hlasivky Rainbowlaugh

F*I*E*R*Y
Odpovědět
#15
Mamka hraje na tabletu Hay Day. Chce si koupit něco do skladu a za chvilku řekne: "Sakra...zase nikdo nemá vepřové."
A já na to: "Asi ses připojila na nějáký arabský server Twilightblush "
"Tak znáte to, srandou to začíná-- A Xenomorfem to končí." Olomoucký bronies sraz Trollestia

Poezie, próza a dalšie blbiny ode mne a taky Wattpad  Ajsmug  
Odpovědět
#16
Hrajeme s Anti Craftym a Discordianem War Thunder.
Jedu se svým KV-1 a jedeme skrze vesnici. Tam prorazím plot a pár dalších věcí. Pak zastavím. Kouknu se na ně a zase dopředu a řeknu: "Proč používat cesty, když si je můžeš vytvořit? Twilightblush "
"Tak znáte to, srandou to začíná-- A Xenomorfem to končí." Olomoucký bronies sraz Trollestia

Poezie, próza a dalšie blbiny ode mne a taky Wattpad  Ajsmug  
Odpovědět
#17
Na Lanparty hrajeme ve 20ti lidech hru Day of defeat a já v mapě Avalanche jsem plně zaměstnán získáním vlajky wehrmachtu.  Jak si tak čekám na to, až se odpočítá čas do zabrání území a z mého postavení ještě sestřelím pár protivníků, přiletí mi přímo pod nohy jejich granát a než jsem jim ho vrátil zpět, bouchl mi a mě tak poslal hajat nejdříve na střechu domu, kde pak mé tělo spadlo na pavlač, těsně vedle jejich zakempeného odstřelovače.
Já se jen bezmocně otočil za sebe a ze mě vypadlo " Kdo mě to grabil zanátem?"    
Všichni přestali hrát a začali se válet po svých kláveskách smíchy.  Pak i já, protože jsem si zpětně uvědomil, cože jsem to vlastně vypustil z pusy za hovadinu. Facehoof  Grabít zanátem se opravdu ještě nikomu nepodařilo.  Twilightblush

PS: Hold se občas stane, že se spojí slova v zajímavý nesmysl. Pinkiesmile
Věřím, že pár pestrobarevných poníků dokáže udělat svět alespoň trochu lepším. Pinkiesad2
Odpovědět
#18
Hrajeme s Anticraftym War Thunder.
"Vem si ruský mašiny, ať je taky trocha provětraš ty ruské mašinky."
Anti: "Mašinka Tomáš...KV Tomáš."
Následuje výbuch smíchu.
"Tak znáte to, srandou to začíná-- A Xenomorfem to končí." Olomoucký bronies sraz Trollestia

Poezie, próza a dalšie blbiny ode mne a taky Wattpad  Ajsmug  
Odpovědět
#19
Hrajeme s Hanesgazem a dalšími na Discordu "truth or dare".
Po chvilce to vyjde na Hanese a já mu říkám: "Bereš si pravdu nebo lež?"
"Tak znáte to, srandou to začíná-- A Xenomorfem to končí." Olomoucký bronies sraz Trollestia

Poezie, próza a dalšie blbiny ode mne a taky Wattpad  Ajsmug  
Odpovědět
#20
[Obrázek: MS9mrsb.png]

Následovalo půl hodiny "nejsem kur*a teplej" na TSku Rainbowlaugh
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)