Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Counter-Strike: Global Offensive
#21
Xeno to by jsi mě mrtě zachránil potřeboval bych ho jen dneska zítra má unban muj kamarád takže by mi ho pujčil do doby než budu mít svůj vlastní unban těším se na večer Pinkiehappy
„Pouze ti, kteří se mnou hladověli a stáli při mně, když jsem šel přes zlou dobu v určitém okamžiku v životě, budou jíst u mého stolu.“








Odpovědět
#22
Že bych si na svém zasekaném pc zahrál s vámi? Rainbowlaugh Akorát napočítejte s výkony, jsem doslova noob Rainbowlaugh
Just a random pony with muffins!
Odpovědět
#23
V kolik dáme sraz ? jak se dostanu na společný team speak ? chtělo by to trochu upřesnit Pinkiehappy
„Pouze ti, kteří se mnou hladověli a stáli při mně, když jsem šel přes zlou dobu v určitém okamžiku v životě, budou jíst u mého stolu.“








Odpovědět
#24
Dneska to bohužel musím rozpustiti, ale zítra si zahrajeme ve stejnou dobu. Budu taky dávat upozornění na následující zápasy do 1. příspěvku a nově vytvořené herní CS/SK bronies skupiny na steam. Twilightsmile
Fakt se omlouvám lidem, kteří si dnes chtěli zahrát, ale nějak to nevyšlo...
"Tak znáte to, srandou to začíná-- A Xenomorfem to končí." Olomoucký bronies sraz Trollestia

Poezie, próza a dalšie blbiny ode mne a taky Wattpad  Ajsmug  
Odpovědět
#25
tak odceho mame skupinu na steamu dejteto do události a je po starostech.
Niemand: tak nevšichni ho mají kvůli hackum ja prostě nekdy si zatrollim Bhop nebo knifefighty ale a nebo mam flash párty ale nic jako wh ani aim nepouživam je to naprd a navic kdýž vas chytnou tak mužete zacit od 0 a to je na prd Twilightoops
Heart batponies 4ever Heart
uctívejte naše boha JAMISE
Odpovědět
#26
Bych někdy možná šel, ale komunikuju jen přes Mumble případně Discord. Na Mumblu je pro CSko vytvořená místnost, na Discordu si člověk může založit svůj server. Přes Skype nevolám, protože nemá push-to-talk a TS už nevedu.
www.mlpinfo.cz

Steam

Jsem jen hloupý poník bez cutie marku.

All pizza and no pizza makes pizza a pizza pizza.
Odpovědět
#27
niemand : ze jsme te v ti csgo roomce nešte nevidel Rainbowlaugh
Heart batponies 4ever Heart
uctívejte naše boha JAMISE
Odpovědět
#28
Protože jsem CS GO hrál naposledy asi před rokem, 3/4 roku jsem to nehrál určitě Rainbowlaugh Jinak jsme kompetetivy hrávali denně. Měl jsem zlatou hvězdu, co budu mít teď nevim, možná že asi nic po té úpravě ranků.
www.mlpinfo.cz

Steam

Jsem jen hloupý poník bez cutie marku.

All pizza and no pizza makes pizza a pizza pizza.
Odpovědět
#29
Zápas report 3.9.2016:
ABSOLUTNÍ KATASTROFA!

Odehrané zápasy: 2
Zúčastnění: Xenomorf0CZ, J., DreamUnicorn, RayCode
Mapy: Dust 2
Délka pápasů: 67 minut (44 a 23)
Výsledky: 14:16, 2:16

Komentář: Potřebujeme na sobě víc zapracovat. Před zápasem jsme se sice dostatečně rozcvičili, ale evidentně to není to, čeho potřebujeme víc. Musíme si pouze zlepšit míření a celkové porozumění hry. Neříkám, že to byly nejhorší zápasy vůbec (zažil jsem i 0:16), ale mohlo to být lepší. Příště to bude lepší.
Jinak si myslím, že jsme ve 2. zápasu schytali hackera v nepřátelském týmu.
Jinak kdy bychom si dali další zápas?

Fotky zápasů:
[Obrázek: csgofotka2.jpg?ver=0]
[Obrázek: csgofotka1.jpg?ver=0]
"Tak znáte to, srandou to začíná-- A Xenomorfem to končí." Olomoucký bronies sraz Trollestia

Poezie, próza a dalšie blbiny ode mne a taky Wattpad  Ajsmug  
Odpovědět
#30
Už se mi konečně povedlo zpravit můj steam účet a už můžu normálně hrát  Raritywink ... Ne že bych předtím nemohl, ale... AJ lie
Jinak kdy dáme další zápas?
"Tak znáte to, srandou to začíná-- A Xenomorfem to končí." Olomoucký bronies sraz Trollestia

Poezie, próza a dalšie blbiny ode mne a taky Wattpad  Ajsmug  
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 7 host(ů)