Hodnocení tématu:
  • 3 Hlas(ů) - 4 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vetřelcovy písemné výtvory
#8
Je to dobré, ale může to být ještě lepší. Zatím to utíká moc rychle. Někde by to chtělo možná prodloužit a třeba více rozvést. K příběhu se zatím moc nevyjádřím, vypadá to na delší povídku a ze dvou kratičkých záznamů se toho moc nedozvíme. Chtělo by to možná také rozvést myšlenkové pochody hlavní postavy. Protože mi to zatím přide, že jen informuje o všem co se kolem něj děje ale nějak to nekomentuje. Je to takové neosobní, jen jako výčet okolí.

Na to z jakých poměrů pochází se mi zdá, že jej neudivují věci které by měli, nebo spíš, že je docela apatický. No, je pravda že je to deník a tím by se pár věcí vysvětlovalo, ale zdá se mi to prostě takové strohé. Není to špatné, takže proč to nečíst dál a těšit se na zápletku, ale chtělo by to prostě víc oživit.


Ps[spoiler: : nezapomínej na zdejší pravidla. Ano, k válce patří smrt, poprava zrádců a tak, ale nedoporučuji zabíhat nějak do detailů. To by potom dopadnou špatně. A také by se tedy hodilo upozornění, že povídka může ukazovat drastičtější obrazy. Vybral jsi si těžké téma na to, aby splňovalo pravidla tohohle fóra. To mi můžeš věřit.]
Let it Go...Try everything.
How Far I'll Go, on top of the world?
Towards of sun immortals.
When Can I See You Again?
Top of the world.
Telling the world. To the sky!
Just a Dream. Brothers under the Sun
Odpovědět


Příspěvků v tématu
Vetřelcovy písemné výtvory - od Xenomorf - 16.09.2016, 17:30
RE: Vetřelcovy písemné výtvory - od Rwakk - 22.09.2016, 09:11
RE: Vetřelcovy písemné výtvory - od Rwakk - 23.09.2016, 12:28
RE: Vetřelcovy písemné výtvory - od Rwakk - 23.09.2016, 14:47
RE: Vetřelcovy písemné výtvory - od Rwakk - 23.09.2016, 14:54
RE: Vetřelcovy písemné výtvory - od Rwakk - 14.12.2016, 17:51
RE: Vetřelcovy písemné výtvory - od Rwakk - 14.03.2017, 14:46
RE: Vetřelcovy písemné výtvory - od Rwakk - 14.03.2017, 15:13
RE: Vetřelcovy písemné výtvory - od Zmok - 14.03.2017, 16:10

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)