Hodnocení tématu:
  • 3 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
5. výroční Zimní karaoke party
Děkuji moc organizátorům, staffákům i všem přítomným za skvělou akci. Atmosféra byla super. Všechny jsem Vás moc ráda viděla a ráda pokecala (konkrétní ví Raritywink ). Mrzí mě, že jsem na konci takhle rychle musela uprchnout a některými se ani nerozloučila, ale pravidla internátu se (občas i přes víkend) dodržovat musí.

Pár maličkostí:
-JMELÍ! Krásná vánoční tradice, kterou někteří splnili před celým sálem. Obdivuji, tleskám a fandím. Nejvíc to zabil Alkel se skleničkou. A ne, žádná balkónová scéna se konat nebude. Slovo NE platí. Smutný kukuč nepomůže. Rainbowlaugh
-tweetovací účtenka bylo skvělé zpestření a jak s ní ke konci Tom pobíhal po sále... Rainbowlaugh
-Jestli si někdo půjčí nabíječku na mobil, mohl by jí vrátit zpátky a ne že budu půl hodiny před koncem hledat kabel u techniků. Ajsmug
-Dinopony mi málem způsobil infarkt. Už podruhé. Prosím, příště bez zvedání. Někteří z nás to fakt nemají rádi.
-Výborný a nádherný dort. Raritywink

Ještě jednou děkuji moc za akci. Staff odvedl skvělou práci. Těším se na další ročník a setkání! Raritywink Těch pár fotek dodám později.
"Ať se děje cokoli, nikdy se nevzdávej sebe, svých přátel a snů."

Blog
Něco málo z tvorby
Avatar má na svědomí Ema Windpower. Pinkiesmile
Odpovědět


Příspěvků v tématu
5. výroční Zimní karaoke party - od Jamis - 17.12.2016, 19:07
RE: 5. výroční Zimní karaoke party - od Katrinka - 18.12.2016, 01:54

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)