Hodnocení tématu:
  • 3 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
5. výroční Zimní karaoke party
Nu ráda bych taky něco napsalaPinkiesmile
Cesta tam sice byla divoká a dlouhá,, protože Miky se chtěl projet po Praze AJ lie  Rainbowlaugh ,, tak že jsme nakonec jako vendoři přijeli pozdě,,ale naštěstí to nevadilo (ze 4 stolů jsme byly druzí! Rainbowlaugh). No rychle rozestavět obrázky a čekat.

Chtěla jsem si splnit sen a kreslit rychlovky na zakázku, což se taky podařilo,,no víc než jsem očekávala  Rainbowlaugh  byly jste jak supyRainbowlaugh (a nebo jsem pro začátek asi dala malou cenu) za chvilku jsem měla práce až až, i když jsem dala na cedulku "kreslení skic" - Momentálně plno,, i tak jsem měla další kopec lidí né pod jednou čarou,, ale dokonce pod dvěma Rainbowlaugh(holt,,neumím říkat ne Pinkiesad2 ),,Tak že ano z celý sraz jsem měla jen sklopenou hlavu do papíru,,ale i tak si nestěžuji a moc se mi tam líbilo.

Také jsem poprvé prodávala printy Pinkiesmile, no prodával to spíše Miky, protože já spíše byla zaneprázdněná. Děkuji, že ses o to postaral! a postaral se o to abych jedla, pila a neodpadla na zem i když kopec lidí přišlo hlavně když Miky na chvilku odešel Facehoof.

Mockrát děkuji všem co se přišli na mé obrázky podívat, koupit, či objednat skicku! Nečekala bych takový úspěch a moc mě to potěšilo Pinkiesmile

Moc ráda jsem poznala nové lidi, byly jste všichni moc milý! Twilightblush
jen mě mrzí, že jsem měla čas až když jsem dodělala poslední skicku Rainbowlaugh,,holt potřebuji se naučit kreslit i druhou rukou a trochu přidat Rainbowlaugh
Odpovědět


Příspěvků v tématu
5. výroční Zimní karaoke party - od Jamis - 17.12.2016, 19:07
RE: 5. výroční Zimní karaoke party - od Cally - 18.12.2016, 22:23

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)