Hodnocení tématu:
  • 3 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
5. výroční Zimní karaoke party
Takže, po celonoční cestě do Německa konečně můžu sednout za kompa (ale ne na dlouho protože jsem v autobuse naspal tak 3 hodiny Twilightblush )  a něco sem napsat  Twilightsmile

Bylo to ÚŽASNÉ! Na akci takovéhle velikosti jsem byl poprvé a nemohlo to být lepší  Pinkiehappy Organizace, program, i aktivity v podobě rock bandu, DDR, karaoke, japonskérytmickéhryukterésinemůžuvzpomenoutnajméno Twilightblush  , kreslení, modelování a vystřihování ( i když u posledních tří jsem se pozapoměl zastavit  Twilightblush ) byly všechny naprosto špičkové  Pinkiehappy 
Líbila se mi tam celková přátelská atmosféra, co tam panovala. Všichni se k sobě chovali jako by se už znali, i když se viděli poprvé  Pinkiesmile 
Dokonce i moje pony sbírka se rozrostla o plakáty, placky, tričko a klíčenku (dalo by se říct, že už mám kompletní "brony starter kit" Rainbowlaugh ). 
Je škoda, že to vše uběhlo tak rychle, ale bez konců by jsme nemohli mít začátky, a tohle byl začátek pro spousty nových přátelství a zážitků  Twilightsmile


PS: nevíte někdo, co se stalo s mojím vánočním dárkem? (sada hracích karet) Když probíhala nadílka tak jsem neviděl že by je někdo dostal a ve fotkách se s nimi taky nikdo neobjevil  Fluttershysad
Brony je (většinou) dospělý muž, který se cítí naprosto komfortně ve svojem chlapství a nestydí se přiznat okolnímu světu fakt, že sleduje seriál původně určený pro malé holky. - hviezdosz
Odpovědět


Příspěvků v tématu
5. výroční Zimní karaoke party - od Jamis - 17.12.2016, 19:07
RE: 5. výroční Zimní karaoke party - od hanesgaz - 19.12.2016, 13:40

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)