Hodnocení tématu:
  • 3 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
5. výroční Zimní karaoke party
Moje první karaoke kdy jsem měl možnost být v "zadu" a byla to moje první zkušenost. Chtěl bych tím poděkovat všem ostatním kteří se jakýmkoliv způsobem podíleli na přípravě a fungování karaoke.
WiFi
Omlouvám za derpnutý QR kód pro připojení na wifi Facehoof , konfiguraci jsem měnil ještě několik týdnů před karaoke a po změně ESSID (název sítě) jsem už zapomněl aktualizovat QR kód na papíře  Derpyderp1.
V provozu byly 3 WiFi AP:
  • 2x 2.4 Ghz (single chain 802.11n, 2412 a 2462 Mhz, 1x20 Mhz široký kanál)
  • 1x 5Ghz (dual chain 802.11n , 5180 Mhz 2x40 Mhz široký kanál )
Celkem se přeneslo po dobu karaoke něco kolem 35GB dat, z toho necelých 20GB byl videostream na Twitch.
Přednáška o BronyConu a TrotConu
Možná někomu přišlo, že jsme TrotCon trochu odbyli a ano je tomu tak trochu pravdou, neboť jsem 14 dní před karaoke měnil počítač a ten nefungoval jak měl a tak jsem týden času ztratil nad pokusy jej rozchodit, což nakonec vyústilo v kompletní vrácení veškerého HW a nákupuju jiného. Na PragoFFestu bych chtěl mít i sestřih z TrotConu.


Moje zatím uvolněná videa z BronyConu a TrotConu , kompletní playlist videí z  BronyConu 2016.

Videa ze streamu a sestřih bude možná přes vánoce.

Nakonec abych nezapomněl: díky patří Jaklukovi který se staral nahoře na ochozu o stream.
Czequestria 2021 stream in works. Další srazy a přednášky jsou v mém webu a YT channelu.
Archiv: Komixový index
TeamSpeak 3 Server fangfactory.net
Web|Twitter|Steam
Odpovědět


Příspěvků v tématu
5. výroční Zimní karaoke party - od Jamis - 17.12.2016, 19:07
RE: 5. výroční Zimní karaoke party - od Fang - 19.12.2016, 20:43

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)