Hodnocení tématu:
  • 3 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
5. výroční Zimní karaoke party
Říkám si, že s odstupem napíšu nějaký ten příspěvek. A po těch pár pivech je na to skvělá příležitost.

V podstatě lituji jediné věci a to, že jsme s ostatními tak zfailnuli tu písničku, co jsem napsal. Ale, to se nějak přežije.

Moc se mi líbily dorty a perníková flutters, dále bych rád poděkoval za super bar (přeci jen, člověk nepije sám sebe moc často). Rád bych také poděkoval Wander Foxovi za ten status na facebooku, který vlastně vyústil v to, že jsem se mohl vůbec podílet s moderováním téhle skvělé akce.

Člověk si říká,že je to už po páté, ale ono to vlastně pořád připadá jako někdy poprvé, i když se změnily prostory a kolikrát i lidé. Tahle vánoční tradice mi dává pocit, že tu existují lidé, na kterých mi záleží, a dává mi to motivaci k "přežití" stresového období vánoc a dobrou náladu do nového roku.

Omlouvám se těm, které jsem nestihl pozdravit, i když si nevybavuji, že bych na někoho vyloženě zapomněl. (ať už se přihlásili sami, nebo jsem za nimi zašel sám)

Uvidíme se na Pragoffestu a i dál, pěkné svátky a bohatého Ježíška přeji Pinkiesmile
“Where must we go… We who wander this Wasteland in search of our better selves?“ The First History Man
"Přátelství může trvat jen mezi dobrými lidmi." Cicero
Vir Ilustris

Odpovědět


Příspěvků v tématu
5. výroční Zimní karaoke party - od Jamis - 17.12.2016, 19:07
RE: 5. výroční Zimní karaoke party - od Frolda - 20.12.2016, 00:38

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)