Hodnocení tématu:
  • 3 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
5. výroční Zimní karaoke party
Tak po měsících teda taky něco napíšu. Předně dík všem co něco aktivně dělali. U mě se po ránu o aktivitě moc mluvit nedalo Pinkiesmile
Celkově jsou moje pocity suprové i když po rozepsání na fáze už to taková sláva není. Pátek k večeru jsem chvíli myslela, že to celý odpískám. Nakonec jsem šla na preparty a pak bych to popsala už jen takhle: pivo!, paříme, aha to už jedem domu?, hele claymonovice, paříme, proč Ivory musí ze spaní křičet, to už je 7 ráno?, ok paříme, hmmm dobře stěhujem věci a jedem uberem, bože mě je blbě, cítím se nemožně když tu všichni něco dělaj, jdu si někam lehnout, fuj proč se mi všechno točí i když ležim na nezapojených padech?, ok je to o něco lepší, hele bar, tam se můžu uklidit, ok budu decentně pomáhat na baru, třeba krájet zeleninu, no dobře cože to patří do těch drinků?, dám si drink, paříme....
Večer mě naštěstí odvezl domů manžel a po vystoupení z auta jsem málem spadla, protože nohy mi trochu vypověděli službu. Stát na nich za barem víc jak 10h je prostě náročný. Druhý den mě čekala 120km cesta na sever a pak zpátky, ale to už je jiný příběh. Naštěstí se všechno zvládlo a dobře dopadlo a jsem ráda, že všichni si to užili.
Drinky TV Honzdir byli fakt geniální i když mé srdce si získala Kancelář Frolík. Rainbowlaugh
Odpovědět


Příspěvků v tématu
5. výroční Zimní karaoke party - od Jamis - 17.12.2016, 19:07
RE: 5. výroční Zimní karaoke party - od ithil - 20.12.2016, 12:35

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)