Hodnocení tématu:
  • 6 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czequestria 2017: Digital Frontier
#41
OT k videu
Jamis: taková otázka,, tohle jsem přeci kreslila já RainbowlaughRainbowlaugh tak to moc nechápuRainbowlaugh
[Obrázek: cLlIYbY.jpg]
Odpovědět
#42
Ay ayia yaaai Rainbowlaugh Jj taky jsem na to koukal - xsoft na rychlo potreboval nejaky cool neznamy obrazek Libusse, tak jsem sahl do archivu a vytahnul tohle a spletl si to s 2 dalsimi drafty co mam od Ayi, oops!

Jsem si rikal ze Ayia byla takova zmatena heh Rainbowlaugh

Sorry za to! =)
Twilightsmile  READ &  RAVE ! djpon3
Fancy some DA?
Attending in 2018: Friendship Fest, Japan, Festival Fantazie, 7. Zimní Karaoke party
Wielder of the BassCanon Mk.VIII !

CZ/SK bronies z.s.
Odpovědět
#43
@Cally: však to tam píšu: [spoiler: Chyba v Matrixu] Twilightsmile co na tom nedává smysl?

EDIT: Odkaz pro ty, kteří neví, o čem je řeč.
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět
#44
Jo byla sranda. Na to nezapomenu. Když nás bůh probliknul. Chyba v matrixu Twilightblush
Jsem Totálně Zamilovaný Do Twilight Twilightsmile

ithil Napsal(a):broni zni hrozne roztomile a jakoby zmekcile. jako by ti Twi rikala "Studuj muj maly Bronicku"
                  To prostě žeru Twilightblush
Odpovědět
#45
(14.02.2017, 21:06)Cally Napsal(a): OT k videu
Jamis: taková otázka,, tohle jsem přeci kreslila já RainbowlaughRainbowlaugh tak to moc nechápuRainbowlaugh
[Obrázek: cLlIYbY.jpg]

Já také nechápala, ovšem mému nechápání nasadil korunu Xsoft, když se na mě otočil (spolu s celým publikem), že mi děkuje za obrázek a já na pokraji infarktu musela křečovitě přikyvovat, že jsem mu tuhle svou ilustraci velmi ráda věnovala. Rainbowlaugh Pardon za přivlastněné zásluhy, ale neboj se, všem bylo jasné, že jsi to kreslila ty, tvůj osobitý styl se zkrátka pozná. Raritywink

(Smutnější je, že bych svůj úplně první návrh klidně poskytla i v hmotné verzi, kdyby mě o něj kdokoliv požádal... Ba dum tss. Rainbowlaugh)
Odpovědět
#46
Na CZQ 17 bude moznost to hodit do aukce, treba i v nejakem ramecku :p
Kdyztak na lasergame v sobotu se muzem domluvit
@Cally: chyby v matrixu jsou momentalne cim dal pravdepodobnejsi vzhledem k soucasnemu pracovnimu nasazeni Rainbowlaugh
Twilightsmile  READ &  RAVE ! djpon3
Fancy some DA?
Attending in 2018: Friendship Fest, Japan, Festival Fantazie, 7. Zimní Karaoke party
Wielder of the BassCanon Mk.VIII !

CZ/SK bronies z.s.
Odpovědět
#47
Dah v pohoděRainbowlaugh jen asi Aya měla stejný výraz jako já když jsem to viděla RainbowlaughRainbowlaugh ( i když tvůj výraz musel být lepší RainbowlaughRainbowlaugh)
ale zas nač vše dokonalé, nejlépe se člověk zasměje u nepovedených záběrů Rainbowlaugh
Odpovědět
#48
Téma založeno Jamisem na bronies.de. Do překladu se pustím, až se dneska dostanu z toho blázince jménem škola Rainbowlaugh
"Tak znáte to, srandou to začíná-- A Xenomorfem to končí." Olomoucký bronies sraz Trollestia

Poezie, próza a dalšie blbiny ode mne a taky Wattpad  Ajsmug  
Odpovědět
#49
Czequestria 2017 oficiálně oznámena na Equestria Daily Twilightsmile
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět
#50
Jen z nějakého důvodu ten topic tam je "prázdný"

alespon já vidím úvod,
pak asi 5 stránek bílého když scrolluju,
a pak na konci "We are looking forward to see you in Prague!"
In all things living, the light burns bright.
A passionate fire that consumes the heart.
The Spirit, it radiates not from above.
It is the warmth that draws you ever inward.
Where rest the truest colors of life.
Gold of the organ. Green of the throat. Red of the vein.
The myriad wet rainbow of the Spirit's domain. 


Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)