Anketa: Přijedete na PoníCon, i když bude ve všední dny?
Nemáte dostatečná oprávnění, abyste mohl(a) hlasovat v této anketě.
Ano
68.97%
20 68.97%
Ne
31.03%
9 31.03%
Celkem 29 hlas(ů) 100%
* Hlasoval(a) jste pro tuto možnost. [Zobrazit výsledky]

Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[PRŮZKUM] Festival fantazie 2018
#11
(24.02.2018, 20:54)Iluzon Napsal(a): Mně se to taky nelíbí, ale nemyslím si, že by to bylo tím, že si Vašek sedl ke stolu a řekl si: "Tak jak ty poníky dostanu tentokrát?" mnouc si ruce.
Aspoň tak mi Ajdrian vyzněl Pinkiesmile

Mno spíš bych to viděl tak
Citace:" zase ti poníci, jak je dostat pryč? hodím jim nejmenší místnost, zakážu jim diskotéku a hudbu a copak ještě abych je dostal pryč? "
Mno Uznej sám iluzone ... pokud není na poníky zasedlej, proč by jinak zakazoval poníkům pořádat diskotéku, když všichni ostatní tam hudbu poslouchali? .. dokonce tam byla jedna tak nahlas, že ani nešlo pořádně spát přes ty dunící basy.... Ale poníci mít disko nemohli aby nerušili okolí ... Tobě se to zdá normální? A druhá věc, Vašek ví moc dobře, že pokaždé přijde hodně lidí na pony linii, proč nám tedy dal ( opět ) tu nejmenší místnost že lidi stáli venku ? A to myslím nejsou jediný klacky, který nám házel pod nohy jako bronies, Viz to co říkal Tom...
Jako ačkoli si uvědomuji že pořádat tyhle akce je náročné, tak tohle už mi opravdu přijde přehnané a mám z toho dojem, že si na nás doopravdy zasedl
Člen řádu Equestrijských rytířů.
Ve svitu měsíce klaním se tobě mocná Luno, jež chráníš náš spánek a klid.
S příchodem prvních paprsků slunce klaním se tobě mocná Celestie. Nechť teplé paprsky slunce prosvětlují naši cestu životem.


Příspěvků v tématu
RE: [PRŮZKUM] Festival fantazie 2018 - od Ajdrianpony - 25.02.2018, 09:16

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)