Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Galacon 2018, Ludwigsburg - doprava a diskuze
Ahojky, broníci a další stvořeníčka,

jak se zdá, vyskytla se u mne komplikace. Má přítelkyně lištička jde zítra dopoledne na sice malý, ale poměrně nepříjemný operační zákrok a je nutné, aby ji po něm nějakou chvíli někdo hlídal - jak to vypadá, tak nemá kdo. Statečně se snažila to přede mnou utajit, abych si nedělal starosti a užil si con, ale samozřejmě, to se neutají.

Takže... pokud se nevyskytne někdo, komu bych natuty věřil, je nezbytné, abych hlídal, a protože to teleportní kouzlo mi pořád nejde (pokaždé, když zadám Německo, skončím v Orgrimmaru), obávám se, že Gala budu muset vynechat.

Neříká se mi to dobře, protože vím, že jsou tací (i ze zahraničí), kteří mě rádi vidí (no, já vím, někteří ne, ale někteří jo), a já bych si také s mnoha rád popovídal, ale - copak byste nechali svou special somepony nebo someponíka bolavé a poloomráčené na doléčovacím pokoji? Nenechali, viďte. To přece nejde.

Kdyby se cokoli změnilo, třeba se mi povedlo to kouzlo, tak dám vědět a uvidíme se tam. Jinak se skvěle bavte, všichni.

Lok'tar ogar, jak říkají ti z Orgrimmaru. (Nebo po našem: střízlivé nás nedostanou!)  Pinkiesad2

P.S. Aspoň to vypadá, že získám opravdu dobrou práci. Bude-li další con, budu tam moci jet s plnou parádou.
...And the camera's got you frozen in time / Like a saved state in a game file / It's a heartbeat on a hard drive...
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Galacon 2018, Ludwigsburg - doprava a diskuze - od Bluebear - 26.07.2018, 09:24

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)