Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czequestria 2019: Ancient World
#91
Na Kucikonu jsem mě ptali vendoři kde se mají přihlásit. Není to poprvé kdy jsem dostal takový dotaz.
Stálo by za zvážení podat info pro vendory na Fb a tak.
Odpovědět
#92
Informace byly na Twitteru, i FB pokud vím a hlavně byly už od začátku na webu Czequestrie. Nyní už mají smůlu, uzávěrka vendorů proběhla včera (15.7.2019).

BTW: Přitom stačilo do Google napsat Czequestria Vendors a hned první odkaz.
Czequestria 2021 stream in works. Další srazy a přednášky jsou v mém webu a YT channelu.
Archiv: Komixový index
TeamSpeak 3 Server fangfactory.net
Web|Twitter|Steam
Odpovědět
#93
@Krajkhour: Jak říká Fang - stačílo zajít na web, Facebook, Twitter nebo zadat dotaz do Googlu... našli by to hned. Spíš by mě zajímalo, kde a jak hledali, že nenašli.
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět
#94

Už jen 14 dní na lístky Patrician a od srpna dražší Citizen!



Czequestria 2019 se nezadržitelně blíží a stále zbývá mnoho věcí, které máme na srdci. Tentokrát to ale bude trochu jiné – ani host, ani nová událost …

Možná již víte, ale některé věci je lepší připomenout: pokud stále váháte s koupí vstupenky, nezapomeňte, že

prodej vstupenek Patrician a Senátor bude 31. července ukončen a Citizen výrazně zdraží!

Takže pokud plánujete být Patrician nebo chcete na vstupném ušetřit, raději si kupte lístky hned teď!
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět
#95

DJ Delt∆ – taneční muzika pro pořádnou party!


[Obrázek: DJ_Delta_OC_Czequestria_2019_background.png]

Raději si protáhněte kopyta a další končetiny předem – DJ Delt∆ aka Joël se vrací na Czequestrijskou party a rozhodně nenechá svou House a Techno muziku doma!

Jako DJ působí od roku 2009 a účastní se mnoha brony akcí v Evropě, včetně GalaConu, Everfree Encore a od roku 2015 také Czequestrie. Jeho nedávný přesun z Německa do Nizozemska ho nezastavil ve hraní jeho oblíbené hudby, kterou rád sdílí a užívá si společně se všemi, kteří milují pořádnou zábavu.

Mrkněte na jeho skladby na Soundcloudu a... připravte se na pořádnou party!
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět
#96
Oh nice Pinkiesmile
Cuteness, ponies, kittens, animals, plushies, friendship, hugs, positivity, happiness and unexpected amounts of alcohol Flutterryay
Odpovědět
#97
ok this, will be great, I got it Pinkiehappy
"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack

Moje literární tvorba 

Love and Tolerate
Odpovědět
#98
Kdyby někdo chtěl může přespat u mě. Mám ještě pár volných míst.
Odpovědět
#99

Zveřejnili jsme info o LARPu!


Těšíte se na LARP? Nebo nevíte, co to vlastně ten LARP je? Odpovědi na všechny otázky nově naleznete na odkazu níže! A kdyby vám přeci jen nějaká informace chyběla, ozvěte se!

https://www.czequestria.cz/larp/

Těšíte se? Twilightsmile
Odpovědět
Dis will be fun
Cuteness, ponies, kittens, animals, plushies, friendship, hugs, positivity, happiness and unexpected amounts of alcohol Flutterryay
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)