Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Festival fantazie 2019 – nic nás nezastaví!
#46
(01.04.2019, 15:05)sc@lix Napsal(a): Dle mého názoru by nemusela být špatná přednáška o tom, která by shrnovala vše důležité, co se, za těch devět let, v CZ / SK fandomu stalo. Jednoduše taková rekapitulace.

(01.04.2019, 16:24)Wrench Napsal(a): Ano, mohl by jsi se zase ponořit do historie fandomu.  Rainbowlaugh
Mám rád tvoje vyprávění.

Což o to, já vyprávím rád, jen hodina je na shrnutí 9 let událostí docela málo - na tuhle přednášku je dost zajímavého materiálu. Shrnutí vývoje fandomu jsem dělal napsoledy v roce 2015 (na FF pod názvem "Zaměřeno na CZ/SK bronies" - ten rok jsem měl na FF pět pořadů v MLP linii...).

Spíš se obávám, že od jisté doby se fandom nevyvíjí jako celek a hlavně moje vnímání fandomu jako takového je diametrálně odlišné od mnoha jiných lidí. Můžu to vzít ze svého pohledu. Nebo uspořádat něco podobného jako kdysi "MLP:FiM vs. realita".

(01.04.2019, 21:58)Barpy Napsal(a): Něco o psychilogii mám vždycky strašně rád Pinkiehappy

Nejsem profesionální psycholog, tak v rámci tohohle tématu obvykle přednáším jen o tom, co znám - kromě toho Tom0147 nemá moje přednášky o HSP v MLP příliš v lásce Twilightsmile
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Festival fantazie 2019 – nic nás nezastaví! - od Jamis - 04.04.2019, 11:37

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)