Bronies.cz
Český dabing! - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: My Little Pony (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony)
+--- Fórum: Všeobecná diskuze (https://bronies.cz/Forum-Vseobecna-diskuze)
+--- Téma: Český dabing! (/Vlakno-Cesky-dabing)



RE: Český dabing! - Lavochkin - 24.09.2014

(23.09.2014, 21:11)Blue Storm Napsal(a): Moc děkuji poníkovi Lavochkinovi za jeho snahu. Twilightsmile

Moc jsem chtěl vidět čtvrtou serii v češtině a musim napsat, že opravdu to je lepší a lepší.
Jak tu už bylo zmíněno, tak Discord je úžasnej. Rainbowlaugh

Ale i garda hřebců na začátku je výborná + NMM opět nezklamala. Její smích a i konverzace je hodná děsivé klisny. Pinkiesmile
Spike? Asi největší překvápko.

I Mane6 doznala u nekterých poníků vyzrálejších projevů a zdá se mi, že i Twili už tak moc netahá za uši. AJ s Rarity se mě zdají v dabingu ale nejlepší. Ba co víc. Nightmare Moon a Cutie Mark je příjemným zpestřením. Opravdu se nemusí překládat všechno. Pinkiesmile

Já nevím, ale nyní, když si dám MLP v češtině, tak se bavím. Ale ne už posměšně nad dabingem z prvních dvou serií, ale dějem ( i když jsem díly viděl nesčetněkrát v angličtině )

Ano. Angličtina je a vždy bude tím nej a pro drtivou většinu z nás je to přirozená forma komunikace v seriálu. Taky si už nedovedu představit, že bych slyšel jiného voiceactora u jakéhokoliv poníka v ájině.
Ale u mě to už má svým způsobem i jisté svoje kouzlo, když slyším mluvit naše poníkovské hrdiny v českém jazyku. Pinkiesmile

PS: Lavochkine. Druhý díl se ti asi nenahrál celý. Je jen do desáté minuty. Ajsmug

Nahrálo se mi to celé ale program s kterým stříhám reklamy od videa zlobí tak to budu muset nahrát i s reklamou na začátkuTwilightblush
Celý druhý díl by tam měl být už zítra odpoledne podle toho jat to budu stíhat .


RE: Český dabing! - Makosnan - 24.09.2014

(23.09.2014, 18:50)ThePepan Napsal(a): Mimochodem kdo si všiml že už neříkají Měsíční Noční Kobylka ale říkají Nightmare Moon? Twilightsmile

Prosím já! A je to skvělý. Pinkiehappy


RE: Český dabing! - Jamis - 24.09.2014

A máme tu třetí díl čtvrté sezóny v CZ dabingu Twilightsmile enjoy!

S4E3 - Castle Mane-ia


RE: Český dabing! - Frolda - 25.09.2014

Na začátku jsem byl velmi skeptický, ale po prvním díle jsem si řekl, že to není špatné a oproti začátkům je to velký krok kupředu. Je tu ještě stále velký prostor ke zlepšení, ale troufnu si říct, že je to v koukatelné verzi i pro odpůrce češtiny a potěší to i milovníky dabingu.

Děkuji vám za linky, dám si opáčko čtvrté série v češtině.


RE: Český dabing! - Barča123 - 25.09.2014

Hmmmm zlepšuje se to - škoda že spike mluví jinak je to nezvyk -_-


RE: Český dabing! - Maky-MLP - 25.09.2014

Už vyšel Cz Dabing na MLP 4. sérii! Na Barrandově od 6:50 Zítra běží už 3. díl :333333 !


RE: Český dabing! - wolfrin - 25.09.2014

nic proti, ale o tom se posledních pár stránek bavíme. Stejně to bude 5. díl


RE: Český dabing! - Minetex - 25.09.2014

Ano. A díky reklamám až od 7:00 Rainbowlaugh


RE: Český dabing! - ThePepan - 25.09.2014

Jak říká Minetex... Rainbowlaugh Kéž by existovalo na televizi něco jako adblock Rainbowlaugh


RE: Český dabing! - Maky-MLP - 26.09.2014

Rainbowlaugh ....