Bronies.cz
Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: Bronies.cz (https://bronies.cz/Forum-Bronies-cz)
+--- Fórum: Dotazy, připomínky a návrhy (https://bronies.cz/Forum-Dotazy-pripominky-a-navrhy)
+--- Téma: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz (/Vlakno-Pripominky-a-navrhy-k-obsahu-Bronies-cz)



RE: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - Bouri - 10.07.2013

Flaiming Napsal(a): Vzhledem k tomu, že Refly už není admin a já jsem se k internetu nedostal až do dneška, tak současné logo zůstane až do neděle, nové bude od pondělí.

Podle tohoto očekávám, že asi stále se může posílat...


RE: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - Alkel u3 - 10.07.2013

Vsak driv to Flaiming taky normalne, celkem pravidelne menil. Jen holt musime pocitat s tim, ze nema moc volneho casu, tak to nebude striktne kazde pondeli rano Pinkiesmile


RE: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - Intrix - 10.07.2013

sice to sem tak uplně nepatří, ale jakým způsobem se dá nahlásit celý vlákno? žádnýho tlačítka na nahlášení vlákna jsem si nevšim


RE: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - MBite - 10.07.2013

Buď nahlás prvý príspevok alebo konkrétny kde sa porušilo pravidlo. Tak to riešim ja. Twilightsmile


RE: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - Flaiming - 11.07.2013

Ohledně ne-MLP tvorby v MLp sekcích - nemělo by to tam být. Zmíněná pravidla se nevylučují, ale doplňují, tedy v sekci tvorba může mít uživatel pouze jedno téma, kde bude mít všechnu svou tvorbu s MLP tématikou.

Logo se bude měnit stále stejně jednou týdně.

Zvukové upozornění na PM se neplánuje, myslím, že důvody pěkně shrnul madA12345 a Xelee Pinkiesmile


RE: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - pipa943 - 13.07.2013

Já nevím jestli to tu je či ne ale přijde mi, že permaban hned napoprvé je u některých lidí trošku moc :/ vím, že by to bylo asi víc práce to hlídat ale dalo by se to nějak udělat, že já nevím například poprvé ban na měsíc, a když se potom nepolepší, tak pak až perma?

poznámka: je to dotaz popřípadě potom návrh


RE: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - Vlník - 13.07.2013

Pravidla Napsal(a):Úrovně varování (tresty):
50% (10 bodů) - Zákaz psaní příspěvků na 3 dny
75% (15 bodů) - Ban na 7 dní

Co bys ještě chtěl? Normální člověk se poučí z prvního varování a nenormální, jako já z druhého. Ostatní nepotřebujem.


RE: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - pipa943 - 13.07.2013

já to ale myslel spíše jako u těch co dělají "útoky na cizí uživatele"


RE: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - Azuliana - 13.07.2013

Aha... takže člověk, který je na tebe sprostý a uráží tě, popřípadě ti vyhrožuje násilím, si nezaslouží trest? Myslím, že takový člověk tady nemá co dělat.
A pokud tím narážíš na Someona, tak ten už si to varování nasbíral, několikrát byl na své chování upozorněn a dokonce měl i ten varovný ban. Nepoučil se (a nebyl to ban "jen tak z fleku").


RE: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - Melgarh - 13.07.2013

(13.07.2013, 21:29)pipa943 Napsal(a): Já nevím jestli to tu je či ne ale přijde mi, že permaban hned napoprvé je u některých lidí trošku moc :/ vím, že by to bylo asi víc práce to hlídat ale dalo by se to nějak udělat, že já nevím například poprvé ban na měsíc, a když se potom nepolepší, tak pak až perma?

poznámka: je to dotaz popřípadě potom návrh

Lidi si tu delaji srandu a legraci z warningu co dostavaji. Jenze oni ty warningy jsou realne a kdyz nekdo dokaze ziskat 100% warning, tak to se sakra musi snazit a skodit lidem a komunite MLP.

Bronies.cz je jedno z velmi tolerantnich a velmi mirnych forum tudiz to chce opravdu jeste dalsi extra usili aby byl clovek zabanovan. Pokud nekdo chce byt soucasti komunity z vlastni vule, tak se do ni musi integrovat, ne ji nutit se zmenit k obrazu svemu. Twilightsmile