Vlník
(Nevysvětlitelný úkaz)
****

Datum registrace: 26.06.2012
Datum narození: 11.12.1995 (stáří 27 rok(ů))
Místní čas: 08.12.2023 v 14:21
Stav: Offline

Vlník je právě pryč. Důvod: Kdo ví. Možná ztracen mezi vesmíry.
Pryč od: 14.04.2019 — Vrátí se: Neznámý

Informace o uživateli: Vlník
Zaregistrován od 26.06.2012
Poslední návštěva: 18.10.2022, 20:21
Celkem příspěvků: 719 (0,17 příspěvků za den | 0.12 % z celkového počtu příspěvků)
(Hledat všechny příspěvky)
Celkem témat: 17 (0 témat za den | 0.28 % z celkového počtu témat)
(Hledat všechna témata)
Strávený čas online: 4 měsíce, 1 týden, 4 dny(ů)
Referenční systém: 0
Hodnocení: 51 [Detaily hodnocení]
  
Další informace o uživateli: Vlník
Pohlaví: Muž
O mně: skype:mp5991
jak vznikla moje přezdívka? Tedy nemá to původem nic společného s vlnou (ačkoliv podle googlu jsem speciální prací prostředek pro jemné textilie z přírodní vlny, ale toho si nevšímejte ), vzniklo to jednoho krásného večera nebo odpoledne nebo....ne, ráno se nikde nevyskytuji, v jedné tradičně velmi inteligentní skype diskuzi a je to složenina vlk+poník. Později se vzniku Vlníků věnovali rozsáhlejší legendy a teorie. Tu nejrozšířenější máte zde:

Píše se rok 2 101 369. Po simulaci velkého třesku, která se věděckému ústavu v Praze Bohnicích malinko vymkla z rukou, zůstali ve vesmíru jen 2 živé organismy. Chuck Norris a zmutovaná Nokia 3310. Tyto 2 organismy se spojily a vytvořily časoprostorovou trhlinu aby se dostali do doby, kdy ještě žili lidé. Avšak vinou špatného výpočtu ocitla se nová superbytost v době 15 let před vznikem vesmíru.
Být jedinou bytostí uprostřed ničeho byla celkem nuda, tak se rozhodla vytvořit si vlastní planetu. A taky vytvořila. Nokia byla vybavena pro vytvoření jen dvojrozměrné planety, ale to stačilo.
Na planetě brzy vznikl život. Dvojrozměrné bytosti z čisté energie byli pro svůj způsob pohybu nazvány Vlníky. Vlníci používali k pohybu signály o frekvenci kolem 2Hz, které sami vytvářeli a dosud neznámým způsobem se po potřebnou dobu stávali jejich součástí. Energii brali přímo z Chuck Nokiarrisovi baterie.
Bylo tomu tak po miliardy let. A proč by se to také měnilo? Vlníci měli vše, co potřebovali a byli jedinými obyvateli planety, která díky své velikosti úspěšně unikala pozornosti Předvesmírné federace, boha i televize Nova.
Ale nevyhnutelné se rychle blížilo. Chucku Nokiarrisovi začala docházet baterka. Vlníci tedy byli nuceni vydat se jinam do vesmíru hledat nový zdroj energie. Po krátké cestě
(698 265 974 589 265 485km) narazili na planetu Zemi. Zde se rozhodli usadit, potřebovali se ovšem nějak přizpůsobit trojrozměrnému světu. Většina se proměnila v různá zvířata. Zejména oblíbená byla lesní zvěř, se kterou se Vlníci setkali nejdříve. Některé proměny byly značně ovlivněny Vlníkovou fantazií. Pokud vám v noci před autem proběhne zelená svítící okřídlená srnka, nepochybně jste viděli Vlníka.

Podpis uživatele: Vlník
Možná vím, co dělám. Možná...