Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 4.5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Epizoda 1 + 2: Princess Twillight Sparkle
#85
Příjemné zahájení dne, jen co je pravda. Si takhle vstanu, nahodim komp a po chvilce už na mě kouká odkaz na TyRůru... Kdo ví proč jsem měl zafixovaný datum 24.11, takže jsem že epka bude k dispozici nejdřív večer, ale ono né. Zřejmě chyba ve výpočtech. Takže jsem zkouknul a po řekněme... podprůměrný třetí řadě jsem neměl nějaký velký očekávání. Ale teda jako... HOLY $|-|1+ BEST EPISODE EVAR!!!
Ok... klid Pinkiesmile
- Discord! Ten se teda překonal! A to jsem si myslel že když je "napravenej" že tim zkazí celý charakter. Omyl. Čím míň padouší tím víc trollí. Což je jedině dobře.
- Twilight... To že si nemůže zvyknout na to že najednou má křídla a všichni jí říkají princezno je pochopitelný. Já si na to každopádně budu zvykat dost možná dýl než ona. Dost mě překvapilo že přes americký cenzory prošel fakt že si Twilight cvakne jakýhosi bílýho dryjáku a má po tom vidiny... Po dějové stránce nic neobvyklýho, jen se divim že takovýhle reference na užívání alkoholu projdou u seriálu pro děti...
- Spike... Nějak nevim ale přišlo mi že je ho v tomto díle nějak plno... Možná jenom dojem...
- Flashbacky! To nejlepší na celých obou dílech. Luna vs. Celestia je prostě EPIC, ale nějak mi furt chybí řádně vysvětlený důvod PROČ se z Luny stala Nightmare Moon. To že se "jenom" řádně naprdla na Celestii nějak neberu.

No, radši to vykecávání utnu. Čtvrtá řada má zatím dobře nasazeno tak jen udržet zatím skvělou kvalitu.

Pavůčné hodnocení: 85%
[Obrázek: hodnoceni-85-okay.png]
"Přišel jsem, viděl jsem, sežral jsem" -- Pavůček
ask.fm | Steam ... spamujte dle libosti :-P
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Epizoda 1 + 2: Princess Twillight Sparkle - od pavuucek - 24.11.2013, 12:37
RE: Epizoda 1 + 2: Princess Twillight Sparkle - od Host - 24.11.2013, 15:20
RE: Epizoda 1 + 2: Princess Twillight Sparkle - od MBite - 25.11.2013, 14:21
RE: Epizoda 1 + 2: Princess Twillight Sparkle - od Sójový lecitin - 25.11.2013, 19:48
RE: Epizoda 1 + 2: Princess Twillight Sparkle - od MBite - 25.11.2013, 20:10

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)