Oznámení fóra: Pravidla sekce Srazy
Vzhledem k rostoucímu množství zmatečných popisů srazů, chybějících informacích, popřípadě dokonce příspěvkům ne zcela slučitelným se zákony ČR jsme se rozhodli vydat sadu doporučení a pravidel při tvorbě nového srazu:

  1. Název srazu by měl obsahovat následující náležitosti: Místo srazu, datum srazu (v případě pravidelného srazu stačí jen perioda opakování, tj. DDR každou středu apod., v případě nepravidelných častých srazů v daném místě lze zcela vynechat), volitelně doporučujeme zaměření srazu (hospoda, čajovna, laser game, bungee jumping, defenestrace…).
  2. Akce zanášejte do kalendáře akcí.
  3. Snažte se být co nejvíce popisní v prvním příspěvku (přesné místo, předpokládanou cenu akce, případně přímý kontakt na organizátora) a v případě změn ho aktualizovat. Změny zároveň hlaste v novém příspěvku.
  4. Přísný zákaz jakékoliv propagace, podporování, nebo i jen zmiňování možnosti přítomnosti nelegálních drog při společných aktivitách. Porušení tohoto pravidla bude obzvláště trestáno!
  5. Srazy mimo sekci "Srazy pod záštitou Bronies.cz" nejsou pořádány pod záštitou Bronies.cz - za jejich přípravu a průběh je plně zodpovědný jejich organizátor/pořadatel.

Za vytvoření pravidel děkuji Darmovi.