Oznámení fóra: Pravidla sekce Tvorba

  1. Každý uživatel smí mít v podsekcích Tvorba členů pouze jedno téma, ve kterém bude mít veškerou svoji tvorbu - pokud se s moderátorem nedohodne jinak.
  2. Pokud nemá téma žádný prefix, tak je povoleno komentování bez omezení.
  3. Pokud má téma prefix [Kritika], tak nejsou dovoleny komentáře ve stylu "Pěkné", "Líbí se mi to", ale pouze delší komentáře s rozborem díla.
Pro zabránění dalších nedorozumnění v rámci literární komunity jsou zde upřesňující pravidla připravená po konzultaci se správnými lidmi.

Co je Gore: Přehnané či neopodstatněné násilí, příliš krvavé scény, vyhřeznutí vnitřností, příliš detailní popisování násilného konání či nehody.

Co je R34: Detailní popis sexuálních scén či sexuálních úchylek. Zvýrazněné ženské či mužské přednosti za účelem vzrušení. Choulostivé obrázky s erotickou tématikou.


Co není Gore: Nedetailní a nezbytečné násilí pomáhající příběhu. Menší množství krve, přirozená smrt. Válka je opodstatněné násilí, ale i zde nesmí být příliš detailní popisy smrtí.

Co není R34: Platonická láska, polibky i nedetailní popisy. Sexuální výchova na úrovni základní školy a střední školy

Pokud máte dotaz ohledně konkrétního bodu či nejste si něčím jisti, směrujte své kroky (kliky) zde: http://bronies.cz/Forum-Zeptejte-se

Naším cílem nebylo nikdy trestat tvořivost ale udržet nějakou funkční normu pravidel.