Shiro neko
(Tokki)
***

Datum registrace: 08.01.2015
Datum narození: Skryté
Místní čas: 20.07.2018 v 07:05
Stav: Offline

Shiro neko je právě pryč. Důvod: Dokud nepotkám BTS/Vixx/Exo
Pryč od: 24.06.2018 — Vrátí se: Neznámý

Informace o uživateli: Shiro neko
Členství od: 08.01.2015
Poslední návštěva: 7 hodin(y)
Celkem příspěvků: 132 (0,1 příspěvků za den | 0.02 procent z celkového počtu příspěvků)
(Hledat všechny příspěvky)
Celkem témat: 6 (0 témat za den | 0.1 procent z celkového počtu témat)
(Hledat všechna témata)
Strávený čas online: 2 týdny(ů), 6 dny(ů), 17 hodin(y), 29 minut(y), 37 sekund(y)
Odkazující uživatelé: 2
Hodnocení: 6 [Detaily hodnocení]
  
Další informace o uživateli: Shiro neko
Pohlaví: Žena
O mně: 3.6 2018

Jsem holka, který bude za par měsíců 15. Tyto prazdniny ani nepujdu na brigadu kvuli věku.


Já a brony? Eh, tbh nemám čas a nový serie mě nebaví (zlatá S1 - S4). K poníkům sem se dostala přes bratra, který byl 15 let (asi) a o prazdnínách se na ně začal dívat, ale potají když sem šla spát vždy. Ale o pulce prazdnin mi to řekl, a ja se začala dívat s ním :D. (proč to skrejval? styděl se). Když bych měla jmenovat oblíbené poníky: RD, Flutty, Lyra, Luna. Nejvíc se mi podobá smíchanina Flutty a RD. Ponysonu nemam, ale pony OC ano (někde).Koníčky mám. Hraní her, čtení, stalkování znamích zpěváků, dělání nightcorů a zajmaní se o asii.


Za hry hraju: Na pc (pro nick do SZ): Osu (sem tam), LoL PBE/EUNE, FFXV. Na mobilu (až bude novej) : Superstar BTS, BT21, a pak hříčky. V budoucnu budu hrát (snad): Summoners wars (na rozbitom mobilu to nešlo) a BTS World game (nehraju protože jetě to nevydali)


Hudbu posloucham hlavně KPop. skupiny/zpěváci/rapeři - nejoblíbenější píseň : BTS - Fake love (extended), BTS Jhope - piece of peace, BTS RM - / , August D - August D, BTS Jungkook (ik teprve bude jeho hixtape) Euphoria, Vixx - scientist, Exo - the eve (kr version), Golden child - It s u, GOT7 - look, BTOB - Ill be your man, BAP - Wake me up, Dreamcatcher - good night, Mosta X - The connect album je super, Stray kids - district 9.


Čtu hlavně fanfikce od lidí na wattpadu, yaoi a mangu/manwu/manhu.


Aktualně je moje aktivita zaměřena na víkendech. A to jen kvuli škole. Dokud nebudou uzavřený znamky (to zn. do 18.6) nebudu aktivní tak moc o pracovních dnech. (pondělky pomalu vůbec).


Najdete mě (* znamená že kvuli mobilnímu problemu aktualně ne) - nick/SZ: Telegram - @shironeko1, whatsup * - SZ, LoL chat * - SZ, Line * - SZ, messenger od fb * - SZ, Pinterest * - Sisa Kira, Soundcloud* - Lucky luna, Instagram - @sisaakira, Vlive * (budu asi zakladat stejně novej) - sisakira, kakao talk (kvuli mnet) tweetu, twitter * - Tweetu88, Steam (neaktivní) - SZ, Skype (neaktivní) - SZ, FB (neaktivní) * - SZ

BTS SONGS AND THEORIES MAKE MY HEAD DISAPEAR.
"Living will be more painful than death, would you still want to live?" - BTS notes (from jungkook) (P.S this note is from their concept for songs, its not real (i hope))

Podpis uživatele: Shiro neko
LY: Answer comming!!!
Living will be more painfull than death, do you still want live? -HYYH/LY Note

Best song for me? week#1 here (video is longer than song  Twilightsmile  ) (name: I need u original ver./ by bts/ genre: pop/ language: korean + english)
me: always Streaming Fake love by bts
můj playlist