Hodnocení tématu:
 • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
12. Zimní Karaoke Party (2023)
#1
[Obrázek: Zimni_Karaoke_Party_2023_banner_cz__by_Dyonys.png]

Datum a čas:  9. prosince 2023 (10:00-19:00)
Místo: KC Novodvorská, Praha (mapa)
Diskuze k setkání: Discord server, nebo zde ve vlákně

Svět se zdá, že se nám mění před očima rychleji než kdykoliv předtím, pátá generace MLP se chystá na další kapitolu a nebýt v názvu našeho tradičního předvánočního setkání i ročník, pomalu bychom zapomněli, kolik času od jeho počátku uplynulo. Dvanáct let je dlouhá doba na kohokoliv, a tak jsme rádi, že i po letech se scházíme v hojném počtu, abychom nejen zavzpomínali na zážitky z minula, ale také přidali pár dalších navrch. Uděláme vše, co je v našich silách, abychom se mohli v čase předvánočním opět setkat naživo a užít si společný čas se vším, co k zábavě s poníky patří. Zimní Karaoke party jede dál.

Vítán je každý, kdo si chce užít zábavu s poníky v čase předvánočním! Ať už se chcete potkat se svými přáteli z Czequestrie a dalších srazů, či conů, nebo se naopak poprvé podívat, jak taková pony akce se vší tematickou zábavou vypadá.

Pokud nevíte, co si pod setkáním fanoušků My Little Pony představit, mrkněte na fotky a videa z minulých let. Setkání je určeno pro účastníky všech věkových kategorií.

Tak neváhejte, pište si datum do kalendářů a přijďte si užít předvánoční atmosféru s bronies & ponies!

Program

Kromě setkání s mnoha dalšími fanoušky poníků se můžete se těšit na:
 • Hudební hry My Little Karaoke (zpíváme s poníky), My Little Rockband (hrajeme v kapele s poníky) s písničkami z MLP seriálů, filmů, i od fanoušků a DDR Trotmania (hopsáme s poníky) a BeatSaber (rytíři Jedi s poníky) nebo PonyVRville (poníci ve virtuální realitě), které poběží po celou dobu konání akce
 • Vánoční nadílka pro účastníky (viz níže)
 • Kreslení a tvoření z papíru po celou dobu konání akce
 • Promítání nejrůznějších pony videí
 • Společné zpívání a společné focení
 • Prodejci merche a dalších věcí s tematikou MLP
 • Vánoční atmosféra, tematická výzdoba…
 • … a mnoho dalšího!

Od samého začátku provází naše předvánoční setkání nepsaná věta “Je to sraz, nikoliv con”, což mimo jiné znamená, že setkání s ostatními je hlavní náplní celé akce. Zároveň je tu místo a vybavení k dispozici pro každého, kdo chce pro ostatní připravit zábavu či představit ostatním něco ze světa MLP nebo jeho fanoušků. A nemusí to být nic světoborného – jde především o společnou zábavu ? Zapojte se do programu akce s námi!


Vstupenky
 • Standard: 300 Kč (~13 €) předem; (450 Kč / 19 € na místě, kapacita omezena, vstup nelze garantovat!) Děti do 12 let mají vstup zdarma.
 • Sponzor: 600 Kč (~25 €) pouze předem (na místě neprodejné)
 • Super-sponzor: 1000 Kč (~41 €) pouze předem (na místě neprodejné), limitovaný počet!

Nákup vstupenky probíhá přes platební systém (viz odkazy níže, pokud je přihlašování spuštěno). Veškeré rezervace je nutné uhradit do 7 dnů od jejich vytvoření, nejpozději však 1 den před zahájením akce! Po uplynutí této lhůty je nezaplacený lístek automaticky stornován.

Pokud chcete mít jistotu, že se na sraz dostanete, kupte si vstupenku s dostatečným předstihem! Jak jsme psali výše, kapacita není (na rozdíl od některých dekorací na místě) nafukovací. Navíc nám tím pomůžete uhradit vše, co je potřeba platit předem (od pronájmu až po odměny ke vstupenkám) a zbude nám více času na přípravu samotné akce.

Podrobné informace o vstupenkách a další pravidla naleznete stránce Pravidla účasti na Zimní Karaoke party.


PÁTEK (8. prosince) – Pre-party

Protože máme vše připraveno týdny dopředu (lol!), tak se v klidu můžeme sejít, pokecat a užít si páteční večer, jak se patří (minimálně organizátoři by ale měli odejít po svých)! Napadá vás lepší moment, kdy se seznámit s novými tvářemi a ještě k tomu si s nimi třeba domluvit společné zpívání? Abychom byli čerství, tak posezení nebudeme příliš protahovat (platí zejména pro ty, kteří se na akci podílejí) – druhý den nás čeká spousta zajímavých věcí, které by byla škoda jen tak zaspat.

Čas: 18:00 – 22:00
Místo: Restaurace Na Kotlářce, Na Kocínce 210/3, Praha 6 – Dejvice (mapa)
Jak se tam dostat: ze stanice metra Dejvická (zelená A, výstup Vysoké školy) pěšky (15 min), nebo tramvají 8 či 18 do zastávky Zelená a poté pěšky (8 min), nebo autobusy 131 či 907 do zastávky Na Santince a poté pěšky (2 min), nebo autobusem 108 do zastávky Studentský dům a poté pěšky (5 min)

Pro koho: primárně pro účastníky Zimní Karaoke party – i když nepředpokládáme, že dojde k vyčerpání kapacity, přednost mají přihlášení účastníci, kteří v přihlášce uvedli, že se pre-party zúčastní.

SOBOTA (9. prosince) – Zimní Karaoke party

Čas: 10:00-19:00
Místo: KC Novodvorská, Praha (mapa)
Jak se tam dostat: autobusy 106 a 196 ze stanice metra Kačerov (červená linka C, po výstupu doprava a za roh) nebo autobusy 196 a 197 ze stanice metra „Smíchovské nádraží“ (žlutá linka B) do zastávky Sídliště Novodvorská. Doprava je vcelku přímočará, ale nebojte se zeptat na detaily, nebo použijte IDOS.

Kromě hlavního sálu budeme mít k dispozici i samostatné místnosti na Karaoke a další hudební hry. Šatna je samozřejmostí, jako vždy. V okolí se nachází dostatek parkovacích míst pro případné brony řidiče (nejsou zde modré zóny).

Vánoční nadílka

Každoroční shánění dárků pro všechny okolo obvykle nepatří k těm úplně nejpříjemnějším vánočním činnostem (o vymýšlení co pro koho ani nemluvě). Na prvním Vánočním karaoke jsme proto přešli na trochu jiný způsob, který nestojí toliko námahy, a navíc přidává další prvek překvapení  Twilightsmile

Zúčastnit se nadílky může kdokoliv: připravte jeden dárek, ale neadresujte jej nikomu konkrétnímu – jen jej zabalte a přineste na setkání. Dárek položte pod vánoční stromek, napište na papírek svou přezdívku a vhoďte jej do označené krabice poblíž stromku. V průběhu večera – až dojde na rozdělování – vždy bude jeden dárek náhodně vybrán a poté ze všech vhozených lístků vylosováno jméno šťastlivce, jež si dárek vzápětí odnese.

Dárkem může být cokoliv s MLP tematikou, co sami vyrobíte (ať už půjde o kresbu, nebo třeba přemalovanou figurku) nebo něco výjimečného – tedy nic, co můžete běžně koupit v obchodě za rohem. Ukažte ostatním, že dovedete víc, než je prostá koupě blindbagu.  Raritywink  Pokud nebudete vědět co za dárek, můžete se inspirovat následujícím videem.


Ubytování a společná doprava

Pokud sháníte ubytování a nechce se vám platit za hostel či hotel, můžete se poptat mezi místními bronies, zda by se u nich nenašlo místo k přespání. Stejně jako u ostatních srazů se obvykle místo najde, stačí se pouze zeptat na tom správném místě – v tomto případě ve vlákně zde nebo na našem Discord serveru.

Totéž platí pro společnou dopravu: pokud cestujete po (více či méně) známých trasách a nechce se vám cestovat o samotě, zkuste se zeptat na stejných místech a s velkou pravděpodobností najdete někoho, kdo pojede ve stejný čas po stejné, či podobné trase.

Prodejci a vendoři

I letos nabízíme několik stolů těm aktivnějším z vás, kteří chtějí prodat něco ze své poníkovské tvorby. Pravidla pro prodejce jsou stejná jako na Czequestrii – viz Pravidla prodeje na Zimní Karaoke party. Prodejci budou vpuštěni nejdéle 1 hodinu před oficiálním začátkem pro předpřípravu.


Všechny náležitosti týkající se prodeje jsou zcela ve vaší režii – my vám pouze poskytneme prostor na umístění vašeho stánku s řemeslnými či výtvarnými díly. Všichni prodávající samozřejmě musí mít zakoupenu vstupenku umožňující vstup na akci.

Dobrovolníci (staff)

Chcete se připojit k týmu pomocníků na srazech či conech a přispět ke společnému úsilí, které z každého setkání udělá jedinečný zážitek pro všechny zúčastněné? Nezáleží na tom, zda je to poprvé, co se chcete k týmu přidat, nebo jste již zkušení dobrovolníci.

Jako člen týmu pomocníků (označovaným též jako tým dobrovolníků, nebo anglicismem “tým staffáků”) máte samozřejmě vstup zdarma a též náš nehynoucí vděk za pomoc s uskutečněním další akce, která by bez dobrého týmu pomocníků jinak nebyla možná!


V případě dotazů se na nás neváhejte obrátit e-mailem na adresu info@czskbronies.cz !

Těšíme se na setkání!
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět
#2
Přidány podrobnosti ohledně letošního Karaoke Twilightsmile
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět
#3
Se už začínám moc těšit!
[19.2.2012 20:06:21] : Jsem dneska zkouknul první epizodu My Little Pony: FiM
[19.2.2012 20:06:53] : Fluttershy je best

OC přepracováno od bloodorangepancakes
Odpovědět
#4

Přihlášení prodejců a programu spuštěnoOd samého začátku provází naše předvánoční setkání nepsaná věta "Je to sraz, nikoliv con", což mimo jiné znamená, že setkání s ostatními je hlavní náplní celé akce. Hlavní, ale nikoliv jedinou: kromě Vánoční nadílky, volného kreslení a hudebních her je v programu místo pro příspěvky od fanoušků, ať už v podobě prezentací, soutěží či kvízů (ceny pro výherce dodáme) nebo tematických workshopů.

Zkrátka je tu místo a vybavení k dispozici pro každého, kdo chce pro ostatní připravit zábavu či představit ostatním něco ze světa MLP nebo jeho fanoušků. A nemusí to být nic světoborného – jde především o společnou zábavu Twilightsmile Zapojte se do programu akce s námi!Nedílnou součástí každé větší akce je prodej uměleckých děl a dalších věcí s My Little Pony spojených nebo inspirovaných – oficiálního merche se drtivá většina fanoušků rychle nasytí, a zde přichází ke slovu umělci, výrobci a prodejci se svojí širokou nabídkou od originálních plakátů a placek až po broušené sklo a trička s poníkovskou tematikou. Chcete mít svůj stánek prodejce či vystavovatele?


Pokud máte jakýkoliv dotaz, napište nám na našem Discord serveru, nebo e-mailem. Těšíme se na vaše přihlášky!
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět
#5
Těším se.  Pinkiehappy
 


 
Odpovědět
#6
Otázka do pléna: které kanály nejčastěji sledujete kvůli novinkám ohledně Karaoke / Czequestrie, když chcete třeba chytit začátek prodeje vstupenek?
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět
#7

Prodej vstupenek zahájen!


Naše letošní předvánoční setkání se koná dříve, než kdy jindy, tak i vstupenky by mohly být o trochu dříve, ne?

Ano, mohly Twilightsmile vstupenky na letošní Zimní Karaoke jsou nyní v prodeji!

Aktualizace: právě jsem byl upozorněn (a Dyonys za to patří díky) na zásadní chybu (způsobenou překlepem) v prvním postu:

Karaoke se uskuteční 9. prosince (což je sobota), nikoliv 19. (což je úterý)!
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět
#8
Lístek pořízen moustache
Odpovědět
#9
A nejvyšší lístky jsou prozatím fuč... (tedy pokud je někdo do týdne nezaplatí - pak se vrátí zpět do prodeje). Docela fofr - během cca hodiny byly super-sponzoři rozebraní.
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět
#10
Už se těším, tahle akce je každoročně moc pěkným zpestřením jinak poměrně pochmurného měsíce Pinkiehappy
I support United Equestria!
Be who YOU are
nad say what YOU feel
because those who mind don't matter
And those who matter don't mind. Ajsmug
--Dr. Seuss
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)