Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Alkel si kreslil...
#31
Mám tu další přírůstek do mé galerie:

[Obrázek: dark_path_in_the_everfree_forest_by_shveyk-d4v63cs.png]
Odpovědět
#32
líbí !
Odpovědět
#33
No, tak po delší době flákání se a prokrastinování jsem konečně stvořil další kousek.

[Obrázek: pinkie_on_sky_patrol_duty_by_shveyk-d4ypv7b.png]
Odpovědět
#34
Bravurní, příteli Pinkiesmile
Odpovědět
#35
Nádherný obrázky Pinkiesmile Jen tak dál Ajsmug
yayFluttershyouch
Odpovědět
#36
No jelikož jsem víceméně viděl vznik toho posledního obrázku a hodnotil jsem ho průběžně, už nějak nemám co dodat. Je ptostě úžasnej Pinkiehappy

"Dark path in the Everfree forest" - taky super obrázek, ta atmosféra lesa je tam dokonale vytvořená. Možná to chtělo použít jinou barvu na Poníka, nějakou kontrastnější k zelené (nebo teplejší), nebo ho udělat kontrastnější zelenou, oproti lesu kolem, aby trochu vystupoval z obrázku a nutilo nás to se dívat přímo na něj. Takhle se tam docela ztrácí a to je škoda.
Odpovědět
#37
Jsi opravdu šikovný jen tak dále! Pinkiesmile
Odpovědět
#38
Luxus Rainbowlaugh ta zbraň mi připomíná zbraň od Jazze JackRabbita Rainbowlaugh
Temná strana síly
J3rykCZ DeviantArt
Odpovědět
#39
Jé, někdo oživil moji minulost, kdy jsem ještě nebyl líný dokopat se k nakreslení něčeho...

Ano, ta Pinkie je inspirovaná Jazzem, ale to hlavně ten hoverboard Pinkiesmile
Odpovědět
#40
Áno, neni nic lepšího než obnovit 18 měsíců starý topic.

Už sem si myslel že Alkel něco nakreslil ... néééé.
DeviantArt Last.fm

Ajsleepy Líbí se vám, jak se chovají poníci? Buďte taky takoví =)
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)