09.05.2013, 00:01
No já osobně si myslím, že by to vypadalo takto. Antarius je jemný hoch. 

| Anketa: Máte rádi AJ? Nemáte dostatečná oprávnění, abyste mohl(a) hlasovat v této anketě. |
|||
| Ano | 101 | 29.02% | |
| No jasně | 63 | 18.10% | |
| Že se vůbec ptáš | 57 | 16.38% | |
| Celým svým srdcem i duší | 90 | 25.86% | |
| Znám lepší | 37 | 10.63% | |
| Celkem | 348 hlas(ů) | 100% | |
| * Hlasoval(a) jste pro tuto možnost. | [Zobrazit výsledky] |
|
AppleJack Fans
|
|
09.05.2013, 00:01
No já osobně si myslím, že by to vypadalo takto. Antarius je jemný hoch.
![]()
09.05.2013, 11:46
no chudák až přijde co si tu počte ale podařilo se mi najít fotku AJ když byla ještě malinká děláno pro cukříka ![]()
Překlady, povídky to je moje ^^
http://www.youtube.com/user/Pipa9437 http://pipa9943.deviantart.com/ začal podporovat Český dabing -> great to be different ![]() píšu se s malým p "One small thing, can make a really big difference." - SkyStar "Fire alone can save our Clan."
09.05.2013, 12:14
Já jen bránil jeho čest.
![]()
09.05.2013, 12:29
Xin: to by se možná hodilo i do tématu "co vás nedávno pobavilo"
http://www.bronyland.com/pony-personalit...Xw2NTYxMjE
![]() Pravděpodobnost mého výskytu na pátečních srazech 50:50
09.05.2013, 15:08
![]() ![]() ![]() ![]()
09.05.2013, 17:20
09.05.2013, 17:23
(Tento příspěvek byl naposledy změněn: 09.05.2013, 17:28 uživatelem Xin. Edited 2 times in total.)
@Bouri
NE! Já nevím, jestli to chci vědět...
09.05.2013, 17:46
Já.. Já bych se ŘJ ani nedotkl. A ke Fluttershy bych byl něžný... Velmi něžný..
Ne, ne, ne a ještě jednou NE.
|