04.08.2013, 08:44
díky o tom propíjení sem nevěděl. (to je docela blbé, již kvůli tomu že by to mohlo poškodit další kresby)
koukal sem na ty propmarkes, no možná utratím peníze za kvalitní akvarelovou sadu.
koukal sem na ty propmarkes, no možná utratím peníze za kvalitní akvarelovou sadu.


a když to pak vrstvíš tak o to víc :/ (ale nechci je od nich odradit zas)
u nás ve měste ji mají kolem 600 stovek. (navíc je tam dosti velká pobočka taže není problém dokuovat kalíšky )![[Obrázek: 1079221713268858689721194006321nafhy.jpg]](http://img.janforman.com/th/1079221713268858689721194006321nafhy.jpg)
![[Obrázek: 12090167121815587984511901711858nepil.jpg]](http://img.janforman.com/th/12090167121815587984511901711858nepil.jpg)


