Hodnocení tématu:
  • 7 Hlas(ů) - 3.14 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co Vám vadí na Brony fandomu?
#1
Jako první věc chci zmínit, že tohle není, ale opravdu není nějaký bait či začátek shitstormu, pokud teda máte náladu na hádání se s někým, jděte prosím na youtube.

Tak a teď k věci. Od doby co jste ve fandomu jste se určitě setkali s něčím, co vám nebylo přímo příjemné, nebo vám to vadilo. Takže bych chtěl aby jsme si o těchto věcech popovídaly. Slušně, neafektovaně a bez bouře sr... dál to asi znáte Pinkiehappy

Já tedy mám tři věci, které mi vadí, začnu od té, která mi vadí nejméně.

Ponyfikace všeho.
Možná máte ponyfikace rádi, i já je mám rád... když jsou v umírněném množství. Ale Brony fadnom zponyfikoval snad úplně všechno a nedávno mi to docela dost začalo vadit. Proč musí být na všechno pony verze?

Pokrytectví ohledně cloperství.
Všichni víme, že tu je. Ale zdá se mi, že spousta clopperů pokrytecky tvrdí, že cloppeři nejsou a že jsou řekněme čistí. Nemluvím tu o tom, když někdo prostě sbírá R34 tvorbu MLP. Ale hodně těchto sběračů dělá i jiné věci. Už jen když uvidíte, kolik R34 autorů je, něco mi říká, že to opravdu není nějaká samostatná část fandomu.

Přehnaná obrana fandomu, seriálu, života broníka...

Tohle mi snad vadí nejvíc. Nevím jestli jste se s tím setkaly, ale občas na youtube se spíš stydím za to, co tam píší broníci haterům a trollům... "Don't feed the trolls" jim asi nic neříká. Jde tu o argumentaci, viditelné pokusy vnutit jim fandom. Tihle protektivní broníci dle mého akorát způsobují, že náš fandom lidi vidí jako něco fujtajksl.

Ještě jednou připomínám, že to není shitstorm, nikoho jsem nejmenoval, zůstaňme prosím v obecné rovině a vřele doufám, že mi to tu nepřeměníte v bitevní pole Pinkiehappy
It's the middle of the day but darkness falls on the city, it's the shadow of a giant cybernetic death kitty.
And on the other side of town something rages down the path, if you had a lisp you'd know it's kickin' theriouth ath.
Odpovědět
#2
Mě na našem fandomu nic nevadí.
Jsem Totálně Zamilovaný Do Twilight Twilightsmile

ithil Napsal(a):broni zni hrozne roztomile a jakoby zmekcile. jako by ti Twi rikala "Studuj muj maly Bronicku"
                  To prostě žeru Twilightblush
Odpovědět
#3
Ani lidi, co ti shipují Twilight?  Raritywink

Jinak souhlasím s Rainafallem a ponyfikací (ačkoli bych si teď měla sama dát facku za pony Lokiho). Čeho je moc, toho je moc (což je důvod, proč mám blokované některé stránky s Tomem Hiddlstonem).

A pak fanatici. Ti jsou ve všech fandomech. Problém je, že zrovna tihle lidé jsou většinou nejvíc slyšet.

Krásně to vystihuje tenhle obrázek Pinkiesmile

[Obrázek: the_main_types_of_a_tf2_er_by_labet1001-d7fkcud.png]
You didn't choose the thug life. And the thug life didn't choose you either.

It's no problem for me, but it's a problem for you.
Odpovědět
#4
 No nejdřív sem si říkal: vlákno , které jsi přehlédnul, teď koukám, nové vlákno. Twilightsmile
Jsem tu na foru a tím pádem vlastně ve fandomu něco přes půl roku. Nejprve bych rád předeslal, že podle mě je tento fandom a vůbec celá CZ/SK komunita skvělá, a já jsem hrozně rád, že existuje. Považuji to za takový malý zázrak, kouzlo a magii. A jako každé kouzlo je i tohle křehké a vzácné.
Ale byl bych skutečně porkytec, kdybych tvrdil, že vše mi tu přijde růžové a nic mi tu nevadí. Kromě věcí, které jsi jmenoval ty Rainfalle (ano, také to tak vnímám), je to ještě jedna věc - přátelství. Ano, přátelství. Lidi, já vím, že to není někdy lehké snažit se spřátelit s někým, kdo vám třeba nesedne , nebo si s ním nerozumíte. Ale měli bychom se o to alespoň pokoušet. Sakra, vždyť naše heslo je Love and tolerate. Ano, je, s tím se smiřte. Tak se k sobě lépe chovejme v diskuzích tady na foru. Snažme se naslouchat druhým a přemýšlet na tím co nám řeknou. Pomáhejme si a mějme se rádi - nikoho jiného totiž nemáme.
A tím bych navázal na první odstavec - tady na foru bych nic neměnil. Forum funguje , tak jak funguje, a já myslím, že funguje dobře. Jak sem psal - je to zázrak. Hlavně se řídím hlavním pravidlem POUŽIVEJ ROZUM! a můžu říct , že je to zlaté pravidlo. Ale myslím, že bychom mohli se snažit být víc jako poníci a já s tím hodlám začít hned u sebe. A mám vás všechny moc rád!
"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack

Moje literární tvorba 

Love and Tolerate
Odpovědět
#5
Tak k tomuhle se určitě rád vyjádřím...

Ponyfikace:

Taky mi to už docela začíná vadit...Už se pak ani nedivím že lidi náš fandom nenávidí...Dříve toho bylo docela v malém množství ale teď všude vidím prostě odkazy na náš fandom...Jak ve hrách tak i na internetu.

Cloperství:

Pokud je někdo cloper nebo sbírá jenom R34 MLP je mi to docela ukradený...Pokud to teda furt někomu necpe to mi potom vadí...

Obrana seriálu:

Ti co náš seriál brání a lidem furt vysvětlují o co jde mi spíš vadí když ti lidi si z toho dělaj srandu a vůbec je to nezajímá...Na druhou stranu když to jsou normální lidé kteří si to klidně nechají vysvětlit tak ti mi vadí...
Odpovědět
#6
Prehnane akční fanúšikovia

Ponifikujte a bronifikujte všetko. VŠETKO! Od reči cez bežné aktivity cez kultúru až po toaletný papier. Poňe samozrejme treba vnútiť každému, aj tomu, kto o to nemá záujem.

Podivíni

Dospelí chlapi s rednúcimi vlasmi žijúci v štyridsiatke s rodičmi, no s izbou plnou MLP stuffu. Hardcore waifuisti. Ľudia neschopní sociálneho kontaktu, ktorí sa radšej utiekajú do fantasy sveta plného poňov.

"Smrť R34" / "Som hardcore clopper"

Buď zúrivo bojujú proti R34 a clopu alebo sa ním verejne chvália. Chlapi, R34 je súčasťou každého jedného fandomu, se stim smiřte. No zasa si nemusíte hádzať na Ksichtbúk porno, nad ktorým by normálnemu človeku zostával rozum stáť.


Takíto ľudia možno tvoria menšinu, no práve tí sú najhlasnejší a priťahujú najviac pozornosti. Takto potom žiaľ robia zlý obraz o celej komunite na úkor normálnych zdravých spoločenských bronies.
Fórum umiera, zmierte sa s tým.
Odpovědět
#7
Fake bronies/trolls

Ti co první krát viděli poníka, nejčastěji RD, hned s ní všechno sponifikují a chovají se jako blbí, všem poně cpou do ksychtu a dělají nám ostatním ještě horší jméno mezi jinými lidmi a tvárí se jaká jsou strašná součást fandomu. Do této skupiny spadají u mě i extremní ponyfikovatelé.

Jednorasovost

Ne doslovně, ale většina bronies si drží jiné bronies od těla i fandomu jen kvuli tomu že mají sbírku r34 nebo že nejsou seriálem až tolik zaujatí. Jsou to stejní fanouškové a lidi jako vy, nechápu proč by se melo dělit i tady.

Pověst jakou máme

Že si lidi jednoduše o nás myslí jenom ty zlé nejmenované věci, predsudky everywhere.
Odpovědět
#8
Buďte rádi, že se MLP reference různě objevují. Alespoň je sranda. Lepší než kdyby to umřelo.

To je sice všude, ale všude mě to taky štve. Když si člověk myslím že si může zabrat kreslenou postavičku jen pro sebe.


Těžko něco vyčítat komunitě. Všechno jsou to jen variace věcí, které dělají i jiné skupiny lidí, nebo to člověku vadí hlavně na jednotlivci a ne na celém fandomu. Takže vlastně ani není nic, co by mi vadilo specificky na celém bronies fandomu.
Odpovědět
#9
Vadí mi věci v literární tvorbě. Aktivita čtenářů, spisovatelů a obecně atmosféra tam.
Usměj se, zítřek bude horší.


Na bolest hlavy pomáhá Guttalax.
Na starou babičku pomáhá Guttalax.
Na průjem pomáhá Guttalax.
Na zácpu pomůžou Marťánci.
Odpovědět
#10
DoktorPetr: myslis nizkou aktivitu?
"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack

Moje literární tvorba 

Love and Tolerate
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)