Příspěvků: 627
Registrován od: Sep 2014
Hodnocení:
40
Jo, creative (s malým "c"). ale nepraktické. Dôjde ti benzín alebo energia a si v keli. Potom ti ho earth ponies môžu odtiahnuť naspäť k bráne (ale v sprievodcovi Equestriou stojí, že ak ťa zbadajú jak tam na tom znečisťuješ prostredie, tak máš prúser)
Čo keby za to dostaneš ako trest verejnoprospešné práce v Canterlote?
Bow to the Princess!
Příspěvků: 763
Registrován od: Dec 2014
Hodnocení:
17
Pomáhať poníkom? Náhodou super trest...
Čo keby ma tam radšej potrestali ponifikáciou?
The best thing about business is minding your own...