Příspěvků: 627
Registrován od: Sep 2014
Hodnocení:
40
No tak ti poviem, že to som už videl a súčasne ma hnevá, že u nás to ide s nimi pomaly. V USA už majú aj Octaviu medzi nimi a je originálna, čo je u blindbagov skôr ojedinelé s výnimkou Mane 6.
Čo keby dám niekomu na stoličku toten prdiaci vankúšik?
Bow to the Princess!
Příspěvků: 177
Registrován od: Dec 2015
Hodnocení:
30
Tak je jasné, že je Apríl.
Co když dostanu pětku za dobře vypracovaný úkol?
Whoo-hoo! I win again!
Can't hear ya. I'm asleep.
You're...going to LOVE ME!
Whoa! Dude, that's creepy.
It needs to be about 20% cooler.
Afraid to get dirty?!
All the ponies in this town are crazy!