07.05.2015, 23:08
To by bolo fajn, ale neviem, či nemáš trvalý pobyt v Equestrii 
Čo keby vyhrám v lotérii?

Čo keby vyhrám v lotérii?
Bow to the Princess!
|
Co kdyby...?
|
|
07.05.2015, 23:08
To by bolo fajn, ale neviem, či nemáš trvalý pobyt v Equestrii
![]() Čo keby vyhrám v lotérii?
Bow to the Princess!
07.05.2015, 23:21
Started fron the bottom now we here...
Co kdyby jsem dohrál Fallout New Vegas?
08.05.2015, 00:15
Nahneváš sa, lebo ešte nevyšlo pokračovanie. Či?
![]() Čo keby sa rusi pričlenili do Eu? Odoslané z Equestrie.
Nový kus nábytku keramický Tree of Harmony, Zlatá Harfa(pony) a Discord Lampa!
![]() Prezývky na počkanie (by me) AleXan sa pustit nechce, nepujde to jen tak lehce... ![]() Mácaman The decisions you make and the actions that follow are reflection of who you are. Song of The Sea Chcete meniaci avatar ako ja? Napíšte mi PM!
08.05.2015, 00:49
Tak by bola Russian Union, žiadna "Eu"
Čo keby sa Slovensko a Česko opäť spojí?
08.05.2015, 08:53
Myslím,že by se nějaký rozdíl nevyskytl...
Co kdyby jsem příští rok jel možná na týden do anglie?
08.05.2015, 21:25
Na rok do anglicka? No neviem neviem
![]() Čo keby 5:3=8? Odoslané z Equestrie.
Nový kus nábytku keramický Tree of Harmony, Zlatá Harfa(pony) a Discord Lampa!
![]() Prezývky na počkanie (by me) AleXan sa pustit nechce, nepujde to jen tak lehce... ![]() Mácaman The decisions you make and the actions that follow are reflection of who you are. Song of The Sea Chcete meniaci avatar ako ja? Napíšte mi PM!
08.05.2015, 22:29
To by sa všetko totálne pomiešalo a bolo by to celé ešte zložitejšie ako to je.
Čo keby sa stanem neviditeľným?
Bow to the Princess!
08.05.2015, 22:35
Tak budeš môcť nepozorovane stalkovať!
Čo keby ma niekto odhalí že som stalker?
08.05.2015, 23:49
(Tento příspěvek byl naposledy změněn: 08.05.2015, 23:49 uživatelem BatygameCZ. Edited 2 times in total.)
Jakože ten ze Zóny?
![]() Co kdyby tu nikdo neznal herní sérii S.T.A.L.K.E.R?
08.05.2015, 23:56
(nie, taký čo stalkuje - sleduje
)Tak by to znamená že sú herne negramotný. Čo keby si kúpim ďalekohľad s nočným videním a smerový mikrofón? |