02.07.2014, 23:32
A právě tak není nikde zmíněno, že má někoho v rodině. A to, že se zkouší stát "sestrou" Rainbow Dash a že nikdy za žádným příbuzenstvem nechodí, hovoří za vše.
|
Cutie Mark Crusaders (CMC) fanklub
|
|
02.07.2014, 23:32
A právě tak není nikde zmíněno, že má někoho v rodině. A to, že se zkouší stát "sestrou" Rainbow Dash a že nikdy za žádným příbuzenstvem nechodí, hovoří za vše.
03.07.2014, 02:15
Ani ne,většinou se Scootaloo objevuje pouze ve společnosti svých kamarádek,kdo by chtěl aby šla třeba jeho máma s ním,když se jde někam bavit?
Taky to,že se pokouší stát sestrou Dashie může znamenat jen prostou věc,chce svoji velkou sestru jako mají její kamarádky,ke které bude moct vzhlížet. (Sweetie Belle má rodiče,ale taky se ukazuje pouze s kamarádky nebo se sestrou) ![]() Zkrátka nikde není dáno že je sirotek,jako není dáno že rodiče má.Takže si každý může udělat svůj názor na věc,jen mě štve,když jí bez důkazů prostě někdo někam zaškatulkuje.
03.07.2014, 09:37
Už dlho tu nebol žiadby obrázok, tak:
![]()
[spoiler: Zib je trubadúr] choďte a hlásajte. Nech vás Gandalf ochraňuje
![]() Milujem tieto smajlíky
19.07.2014, 21:26
CMC si vyrazili na vodu.
Nechtěj být tím, kým nejsi. Buď sám sebou.
Není nic krásnějšího než být jedinečný. No není snad skvěle být odlišný. Na paměti měj a na posměch nedej, že dřív nebo požději najděš ty pravé přátele. Pravé přátelství své kouzlo má a o něm by Twilight mohla vyprávět.
04.08.2014, 09:32
13.11.2014, 21:24
14.11.2014, 00:52
(Tento příspěvek byl naposledy změněn: 17.11.2014, 23:13 uživatelem czAdamV. Edited 1 time in total.)
Tenhle obrázek mám na ploše =D
![]() (08.02.2013, 18:01)Darm Napsal(a): Myslím že je znát že mám CMC rád, zvlášť jednu (hned za ní je Babs To je prostředí KDE ?? |||
15.11.2014, 17:09
19.11.2014, 15:04
|