Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Epizoda 5 – Grannies Gone Wild
#1Klišovitá epka – postava XY si chce něčeho užít, ale postava XY si myslí, že jí v tom zabraňuje postava (či postavy) ABC, přičemž to ve skutečnosti není pravda. S tímhle klišé jsem se setkal v mnoha literárních dílech. Někdy opravdu něčemu slouží, někdy si ani autor/ka neuvědomuje, že píšou hroznou věc. Akorát tady stojím na rozpacích – nemůžu se rozhodnout, zda-li to scénarista daného dílu zvládl na výbornou či nikoli. Ale tíhnu spíš k názoru, že ne, tohle klišé nebylo zvládnuto dobře.

Dost mi v této epce vadilo chování RD. Nevím, jestli se mi to zdá, ale sérii od série se mi RD zdá idiotičtější a klaunovitější – a to nehledím na to, že její řeči o kúlovitosti, úžasnosti, suprovosti a podobně se zhoršují. I když možná za to nemůže RD, ale AJ, která svým seznamem věcí prakticky zabránila RD užívat si horskou dráhu. Nebo bude vina na obou stranách. Ať už je vina kdekoli, RD se stále mohla zeptat stařešinek, zda-li by si aspoň na pár hodin mohla vystát frontu a odskočit si na horskou dráhu – takže minimálně v tomhle vidím trošku idiocie a neschopnosti ze strany RD. Díl by se nadále mohl soustředit na naše babky a mohl by se nadále jmenovat RD by byla spokojena.

Jo a ještě, zmínil jsem se o tom, že existujou mužští alikorni? Na tom videu čas zhruba 6:19-6:20. Buď je to animátorská chyba, nebo prostě existujou alikorni, kteří nemají žádný knížecí/princovský status.

A taky, zajímalo by mě, kolik clopu vznikne na téma „Grannies Gone Wild“. Pinkiecrazy Název dílu je přeci jenom referencí na toto.
Odpovědět
#2
ech... tak nějak mě tahle nezaujala

od momentu kdy AJ fakticky vyhrožovala Rainbow, bylo úplně jasné jak tohle dopadne

vtipné momenty tam ale byly takže +1

například ten bledě modrý kouzelník s bílou hřívou.... NIKDO dokonce ani Trixie mě nepřesvědčí že tohle byla náhoda
a podle všeho jsme měli Alicorna, ale já ho vůbec neregistroval
In all things living, the light burns bright.
A passionate fire that consumes the heart.
The Spirit, it radiates not from above.
It is the warmth that draws you ever inward.
Where rest the truest colors of life.
Gold of the organ. Green of the throat. Red of the vein.
The myriad wet rainbow of the Spirit's domain. 


Odpovědět
#3
Kdyby někdo nevěděl, o jakém alikornovi je řeč, tak tu:
[Obrázek: Bildschirmfoto_2018-04-15_08-41-34.png]

EDIT: Zdá se, že tahle epka je nabitá referencema jak cyp! Sám jsem tohle nepochytil, ale co už... Rick a Morty v MLP? Za mě stoprocentně ano!
[Obrázek: 1707493.jpeg]
Odpovědět
#4
No fakt....
In all things living, the light burns bright.
A passionate fire that consumes the heart.
The Spirit, it radiates not from above.
It is the warmth that draws you ever inward.
Where rest the truest colors of life.
Gold of the organ. Green of the throat. Red of the vein.
The myriad wet rainbow of the Spirit's domain. 


Odpovědět
#5
A jeden starý známý se opět ukázal...
[Obrázek: YHZy2g.jpg]
Long live Dragon Lord Ember
Odpovědět
#6
Rozhodně to byla zajímavá epizoda, která pro jednou zase ukázala, že nejen staří jsou často osinou v zadku mladým, což je dost profláklé v mnohých komediích, ale že to může být i obráceně (protože když už, tak jsou staříci ukázáni v lepším světle jako studnice moudrosti, ale málokdy jako někdo, co kdo jde s dobou a nakope mladým zadek i přes jejich přesvědčení Pinkiesmile )

Byť mi tam teda není moc jasná role Applejack, resp. jejího seznamu..
DeviantArt & Home, Bronies galerie. Ask me.
Odpovědět
#7
Táto epizóda sa mi celkovo páčila, ale totálne mi tam chýbalo vyjasnenie konania AJ, alebo aspoň nejaké následky pre ňu... Proste mi to prišlo akoby AJ len chcela vydierať RD a skaziť jej to, na čo sa teší. Niektorí tvrdia, že bola proste len príliš ustarostená (ako v Somepony to watch over me), ale tu sa voči RD chovala dosť zákerne, vrátane toho, že tým zoznamom skazila radosť aj babičkám -vôbec nechápem, čo s tým zoznamom očakávala, pokiaľ ide o pekný zážitok všetkých zúčastnených (aspoň na mňa pôsobila značne antagonisticky a mimo charakteru), ona v podstate zapríčinila to, čo sa stalo a koniec vyzeral, akoby nič nespravila a len RD dostala lekciu. Pritom RD tu bola tá, s ktorou som vedela najviac súcitiť (hoci tú lekciu od babičiek jednoznačne potrebovala dostať). Tak nejak som čakala v závere nejaké vyjasnenie, lekciu alebo karmu pre AJ, no to sa nestalo. Tak trochu mi to epizódu skazilo, ale stále sa u mňa radí medzi tie lepšie.
LINKIN PARK + MY LITTLE PONY = The two things I live for Heart
" 'Cause I'm only a crack in this castle of glass "
Odpovědět
#8
No, velice zajímavý díl a sdílím názory výše. Že i mladí můžou být osinou v zadku starším, kteří chcou prostě zapařit a nebo AJ, které mi prostě lezla na nervy a přesně mě napadla stejné věc, že se to RD snažila jen znepříjemnit. Dneska jsem náhodou viděl v TV díl S4, kde má AJ přehnanou starost o Apple Bloom, což bylo už trochu přehnané.
Ale jinak, tanec RD byl prostě hustej Rainbowlaugh
8/10
Temná strana síly
J3rykCZ DeviantArt
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející toto téma: 1 host(ů)