Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Epizoda 5: The Point of No Return
#1
[Obrázek: MV5BOTVlMDI2MTAtZDU2MC00NDNhLWJmYzQtM2Y4...@._V1_.jpg]
"Twilight realizes she never returned a book to the Canterlot Library and may have caused her favorite librarian to lose her job."

Odkaz: https://www.dailymotion.com/video/x76s1r6
Odpovědět
#2
Zase jednou dobrá epizoda. Dost mi to občas připomínalo moje vlastní chování, kdy se mi něco nepovede, nebo zapomenu na nějakou blbost, která je klidně úplně nepodstatná, a štve to jen mě samotného. To pak taky dobře dělám z komára velrybu.  Twilightoops
eternal shyness  Unsuresweetie  

DeviantArt
Odpovědět
#3
osobně myslím že to byla fajn slice of life epzoda

bylo to sice kompletně předvídatelné, konec jsem tušil od momentu kdy jsem přečetl na EQD ...to slovo co si nemůžu vzpomenout Pinkiesad2 

ale i tak fajn epizoda Twilightsmile
In all things living, the light burns bright.
A passionate fire that consumes the heart.
The Spirit, it radiates not from above.
It is the warmth that draws you ever inward.
Where rest the truest colors of life.
Gold of the organ. Green of the throat. Red of the vein.
The myriad wet rainbow of the Spirit's domain. 


Odpovědět
#4
Zajímavost:

Starswirl skutečně existoval v G1, byť to nebyl Gandalf Pinkiesmile
http://mylittlewiki.org/wiki/G1_Starswirl

Rovněž:
http://mylittlewiki.org/wiki/Magic_Star_Swirl (G2)
http://mylittlewiki.org/wiki/G3_Star_Swirl (G3)Malé a celkem chytré naroubování čehosi do starého dílu.


Z mého pohledu jeden z těch lepších dílů, kde se v podstatě nic neděje, a přitom je tam hromada rovin, a poučení, ze kterých si lze něco vzít.


Váš pohled na věc nemusí ostatní sdílet - To, že Vám něco připadá, že to musí být utrpení, neznamená, že to tak cítí i vidí ostatní.

I domov důchodců může být pro mnohé lidi zajímavé místo, zatímco pro ostatní vyvolává představu nudy. Obecně jsou asi na vině zkušenosti dotyčného, který ale, pokud záměrně necestuje po světě a nevymetá daná zařízení, bude mít pouze omezený pohled.

Ten vztah Twilight a knihovnice mi připomíná vztah Forresta Gumpa a poručíka Dana, byť tak trochu obráceného. Akt, který jeden považoval za pohromu, byl ve skutečnosti požehání (a i zde přišlo poděkování až po dlouhé době - stejně jako Gump ani Twilight ho rozhodně nečekala).


Komunikovat je vždy lepší než se jen domnívat.


Efekt motýlých křídel, aneb i malá drobnost, které si ani nemusíte všimnout, může mít obrovský vliv na životy jiných.Změna je dobrá, jen někdy chybí odhodlání ji provést. Přesně podle hesla: když něco funguje, tak se v tom nešťourej - jen si někdy odmítáme připustit, že daná věc už vlastně nefunguje.

A pravda, kdo nic nedělá, nic nezkazí, ale zároveň nikdy nevyroste. Kdybychom dělali jen věci, ve kterých jsme dobří, jak bychom se pak mohli zlepšovat? Chybami se člověk učí, a k tomu ještě chybí snad jen zopakovat, že dokonalost je nepřítelem dobrého. Pokud se budeme neustále snažit mít všechno perfektivní, dost možná v podstatě vlastně nikdy nic nedokončíme.


Pošta v EQ funguje opravdu divně. Ani princezně přátelství nepřijde důležité upozornit pošťáka na ztrátu spousty dopisů. Doufejme, že zde neexistuje institut fiktivního doručení modrých pruhů.

Protože, jak vidno, její obyvatelé se potýkají se stejnými "šmejdy", jako my Twilightoops Byť mají dost slušnosti, aby dané dopisy nevyhodili, správně by je měli odevzdat poště.
DeviantArt & Home, Bronies galerie. Ask me.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející toto téma: 1 host(ů)