Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Epizoda 8: Frenemies
#1
[Obrázek: latest?cb=20190407131754]
"Grogar sends his legion of doom on a mission to become allies, but his plan works too well and they almost become friends."
Odkaz: https://www.dailymotion.com/video/x78ok1m
Odpovědět
#2
Milá a úsměvná epizodka o tom, že přátelství je nakažlivé (pokud má ovšem vhodné podmínky, aneb se sice může "šířit jako choroba", ale nesmíte proti němu preventivně všude použít "desinfekci" Pinkiesmile ).

Docela se mi líbí pro změnu vidět ty zlé, jak se o něco opravdu snaží, a to nejen z pohledu poníků, ale i tzv. z jejich strany (nahlédnutím do pozadí).

Jak vidno, spolupráce je užitečná vždy a všude. Jen si nejsem jistý, jestli je Grogar opravdu tak tupý a nebo jestli něco tuší a dělá schválně, že neví. Na druhou stranu, ani v G1 zrovna moc inteligence nepobral (aneb chabé bezpečnostní normy).

Docela mne zajímá, jak to s Chrysalis a Cozy nakonec dopadne. U Tireka si snad ani nepřipouštím, že by se mohl změnit, ale kdo ví.. náhoda je blbec. Když ale pominu Chrysalis a její účinné proměny (které popírají zákon zachování energie), měl jsem za to, že Cozy byla v týmu ta "chytřejší". Nyní se ukazuje, že ani Tirek není úplně blbý.

A také by mne zajímalo, jestli o tom zvonu vědí princezny. A pokud ano, věří tomu, že jeho ochrana je nepropustná (asi jako měla být ta Tartarovská - mám připomenout, že si stále myslím, že vězenský systém v EQ je na dvě věci? Pinkiesmile )? Pokud ne, měly možná už dávno přemýšlet nad tím, jak ho vystřelit do vesmíru (ostatně, rakety a ne zrovna slabé, už poníci znají). Je to jen další Trojský kůň, který si poníci hřejí na svém území.


Zajímavost: Grogar v G1 nosil na krku malý zvonec, který mu dával jeho moc, ale ten byl propojen s jedním větším a mohl mu ji snadno neutralizovat. Jak to bude vyřešeno v G4? Hm.. uvidíme. Pokud se ke Grogarovi v G4 ten zvonec nakonec vůbec dostane.Who Was Gusty the Great?
https://www.youtube.com/watch?v=CQ-4oL-hTC4

Pokud pomineme, že zapomněl na Mist Mane nebo Sombru, je to docela hezká analýza (či spíš spekulace).

DeviantArt & Home, Bronies galerie. Ask me.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející toto téma: 1 host(ů)